7000₺ sistem toplama

Bu konuyu okuyanlar

BOSS PLAYER

Öğrenci
Monitör hariç sistem toplamayı düşünüyorum (bütçem Max 7000₺)bu sistemde darboğaz olur mu? Ya da Power Supply yeterli mi? Veya sizin öneriniz var mı?

Biliyorum, bu fiyata daha iyi bir sistem toplanabilir ama ben tasarım ve şıklığa önem veriyorum.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Monitör hariç sistem toplamayı düşünüyorum (bütçem Max 7000₺)bu sistemde darboğaz olur mu? Ya da Power Supply yeterli mi? Veya sizin öneriniz var mı?

Biliyorum, bu fiyata daha iyi bir sistem toplanabilir ama ben tasarım ve şıklığa önem veriyorum.
sistem gayet iyi gözüküyor

EmreGndmr

Doçent

İşlemci R3 3100 ve anakart B450M S2H olursa ekran kartı RTX 2060'a zorlanabilir ancak şu anki hali bile güzel.

BOSS PLAYER

Öğrenci
Anakartın üzerindeki bios 1607 değilse,daha eski bi bios ise makina açmaz.
onu nasıl anlayabiliriz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartın üzerindeki bios 1607 değilse,daha eski bi bios ise makina açmaz.
makina derken neyi kastettiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

birtane daha monitör buldum sizce hangisi daha iyi

met 35

Rektör
Makina derken ,pc yi kastettim.

Biosu ,anlayamazsınız. Şansınıza. İnventus,vb. bazı firmalar ,isteğiniz olması halinde anakartlarına son biosu atarak gönderiyorlar.

met 35

Rektör
Çünkü 3500X işlemcisine ,aldığın anakartın üreticisi olan asus, ancak 1607 biosu ve üstündeki bioslar ile desteği sağlamış. Desteği olmayan eski bi bios ile ,açmaz.

SDN Son Haberler

Son mesajlar