700 tl ye telefon önerılerınız

Bu konuyu okuyanlar

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar kız arkadaşım telefon almayı düşünuyor.bütcesı 700 tl.kendısıne androıd telefon önerdım.duokunmatık olmasını ıstıyor.samsung telefonların ıyı olmadığını söyluyorlar.sızlerden tavsıyelerınızı beklıyorum

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Telefon_1354996.jpg
Telefon_963030.jpg

MarkaSony Ericsson
ModelXperia Ray
Diğer model adıSony-Ericsson Ray Xperia
Form faktörCandybar
RenkBlack, Gold/white, Pink
Şebeke
info.gif
GSM şebeke3G, EDGE, GPRS, HSDPA (3G), HSUPA
Servis850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
info.gif
Bluetoothv2.1 with A2DP
KızılötesiHayır
Wi-Fi(WLAN)Evet
USBEvetMicroUSB v2.0
Faks / VeriEvet
Ekran
info.gif
Ana ekranLED Backlit LCD capacitive touchscreen
Renkli ekran16.000.000 renkler
Boyutlar83.8 mm mm.
Çözünürlük480 x 854 piksel
Dış ekranHayır
Bellek
info.gif
Dahili bellek300MB
Harici bellek32GB
Bellek Kartı yuvaları1
Bellek kartı tipleriMicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
info.gif
PilStandard battery, Li-Ion 1500 mAh
Bekleme süresi430 Saat
Konuşma süresi6.5 Saat
Arama
info.gif
TireşimEvet
Foto IDEvet
MelodilerMP3
Kamera
info.gif
KameraEvet
Megapiksel8.0 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü3264x2448 piksel
Dijital zumYesx
Optik zumHayır
Otomatik netlemeEvet
FlaşEvet
Video kayıtEvet
İkinci (dahili) kameraEvet
SMSEvet
MMSEvet
T9 metin girişiEvet
E-postaEvet
HTML tarayıcıEvet
Multimedya
info.gif
FM radyo çalarEvet
Java desteğiEvet
Ses çalareAAC, MP3, WAV, WMA
Video oynatmaH263, H264, MP4
Özellikler
info.gif
Melodi eklemeEvet
Ajanda fonksiyonlarıOrganiser, Voice Memo, Document viewer
Görüntülü görüşmeEvet
Diğer özelliklerAndroid OS, v2.3 (Gingerbread), 1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Snapdragon, 4GB included, A-GPS, Digital compass, SNS, TrackID, SensMe, Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Bravia Mobile engine, Accelerometer & Proximity se
Format
info.gif
Ağırlık100 g.
Boyutlar (Y x G x D)111x53x9.4 mm.

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-ericsson-xperia-ray/productDetails.aspx?productId=telceperickray&categoryId=371946#Gorseller

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar kız arkadaşım telefon almayı düşünuyor.bütcesı 700 tl.kendısıne androıd telefon önerdım.duokunmatık olmasını ıstıyor.samsung telefonların ıyı olmadığını söyluyorlar.sızlerden tavsıyelerınızı beklıyorum

Samsung'un telefonları iyi değil mi ?
Söyleyenler ya cahil yada Apple fanatikleridir :D Piyasadaki en iyi telefonların yarısı Samsung'un telefonları Galaxy S - Galaxy S II - Galaxy S III - Galaxy Note - Galaxy Nexus vs..

Galaxy W öneriyorum 1.4 ghz işlemci,512 MB ram'i var vs..

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
@elber , @cengaver51 önerdığınız telefonlar benım neo whıte nın üst modelı mı yoksa düşüğü mü:)xperıa ray gecen telnosada ındırıme gırmıştı.
@Liweru bende kendısıne wave 3 almasını öenrıyordum.fakat bu fıyata almak bunu almak zor sanırım:)
@
xvolkapx dostum ben kendıme zor aldım telefon.hala taksıtlerını öduyorum.ona nasıl alayım.sadece benım fıkrımı sordu.bende sızlere sorayım dedım:)daha öncede sızlerın tavsıyesıyle neo v aldım. sadece telefonumun 3g olmayışı ve muzık dınlerken sesının az çıkması hoşuma gıtmedı

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
http://www.hepsiburada.com/liste/no...Id=telcepnokia603&categoryId=371946#Gorseller

niye mi nokia? bayan milletine android işletim sistemini anlatıp kullanmaya ikna edinceye kadar kanser olurusun. zira başıma geldi biliyorum. bayanların çoğu genelde teknoloji özürlüdür.( bazıları hariç) android öküz gibi sistem kaynağı tükettiğinden şarjı az gidiyor. nokia hem uzun şarjı gider hem kullanması kolaydır ayrıca şık bir telefonda .)

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
http://www.hepsiburada.com/liste/no...Id=telcepnokia603&categoryId=371946#Gorseller

niye mi nokia? bayan milletine android işletim sistemini anlatıp kullanmaya ikna edinceye kadar kanser olurusun. zira başıma geldi biliyorum. bayanların çoğu genelde teknoloji özürlüdür.( bazıları hariç) android öküz gibi sistem kaynağı tükettiğinden şarjı az gidiyor. nokia hem uzun şarjı gider hem kullanması kolaydır ayrıca şık bir telefonda .)

nasıl yani sadece benim ablamda değil mi bu kutupluk? androidli netbook aldık yine notebookuma salça oluyor... telefonum eskidi hadi androidli telefon alalım deyincede karşı çıkıyor...

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Kız arkadaşına e6 önerebilirim. Bayanlar seviyor.

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3

kardeş bu yazdını aynen kopyalayıp msnde kendısıne gönderdım hemen androıd telefon almaktan vazgectı :D

008taki

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl yani sadece benim ablamda değil mi bu kutupluk? androidli netbook aldık yine notebookuma salça oluyor... telefonum eskidi hadi androidli telefon alalım deyincede karşı çıkıyor...

değil hocam. benim 2 yıl boyunca gözüm gibi baktığım telefonu kullansın diye veriyorum 3 günde bozmayı beceriyor. hemde öyle normal arıza değil tamir olunamaz şekilde. düşse falan kendim tamir ederim değiştiririm parçalarını. laptopumu veriyorum 35-40 saniyede açılan alet 3 ay sonra gelince açma düğmesine basıp çayımı içip geliyorum artık sen tahmin et. harbi harbi bayanların çoğu teknoloji özürlüdür. doğalarında yok sanırım. o yüzden bayan arkadaşlarıma telefon önerirken kullanımı kolay , şarjı uzun giden basit telefonlar öneriyorum. zaten onlar sadece sms yazıp konuşma yapacaklar. inanın haritalara bile belki yanlışlıkla bir kaç kere girerler .)

kardeş bu yazdını aynen kopyalayıp msnde kendısıne gönderdım hemen androıd telefon almaktan vazgectı :D

valla hocam sdn üyesisin birde adaşımsın diye bu iyilik. değilse android telefonu anlatıncaya kadar ona akıl sağlığını yitirirsin alimAllah. sdn üyesi kaybetmeyelim :))

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
ben o durumda yenisini alana kadar susmam belki kalanını kafasında kaç parçaya ayrılır testi yaparım... :)

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
wm8650 netbookta kullanıyorum gayet kullanışlı ancak işlemci 800mhz ve tek çekirdek kastırıyor...

onr2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu sen alıp hediye edeceksen : Galaxy Ace yeterlidir 550 - 580 TL

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Telefonu sen alıp hediye edeceksen : Galaxy Ace yeterlidir 550 - 580 TL
yok kardeş ben hedıye etmıcem.kendı parasıyla alcak:)
valla hocam sdn üyesisin birde adaşımsın diye bu iyilik. değilse android telefonu anlatıncaya kadar ona akıl sağlığını yitirirsin alimAllah. sdn üyesi kaybetmeyelim :))
ben ona önerıde bulunurum.ıster kullanır ıster kullanmaz.onun bıleceği:)
demek senın adında tarık buğra.ama bu benım ısmım değil yeğenımın adı.benım kı mahmut:)

http://www.hepsiburada.com/Liste/ht...x?productId=telcephtcchacha&categoryId=371946
Htc ChaCha 560tl.
Tam bayanlar için tasarlanmış bi telefon. Kullanımı da detaylı bi bilgi gerektirmiyo.
Hem dokunmatik, hem klavyeli
kendısı de bana böyle HATICE marka telefonların nasıl olduklarını soruyordu.bende vereceğı fıyata HTC marka telefonların ıyı olmadığını sölemıştım.bunun özellıklerı ıyıyse tavsıye edebılırım:)

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
HTC her fiyatta kaliteli sadece marka sesli harf içermediği için itici geliyor denebilir...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Sevgilim androidden anlamıyor ama galaxy w tavsiye ettim biraz araştırdı ve almaya karar verdi. Bana sadece android ne benim telefondan(5233w)den ne farkı var felan diye sordu:)

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION]
Hetece dersenız oyle tabı. HeyçTiSi dıye dogrusunu okursak sorun kalmıyor. Ben sevıyorum htcyı. Ama cogu kısı hetece dıye okuyor. Telefonları kalıtelı kısa sure wıldfıre s kullanmıstım. Ama bayanlara e6 onerebılırım.

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
[MENTION=91673]tarıkbuğra[/MENTION] Htc'nin her telefonu kalitelidir. Eline aldığında "bu cihaz cidden kaliteli" hissini yaşatır. Chacha modelini etrafımda bikac bayan kullanıyo ve bildiğim kadarıyla gayet memnunlar. Klavyeli olması mesajlaşma için büyük rahatlık sağlıyo ki bayanların genel kullanım amacı mesajlaşma.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION]
Hetece dersenız oyle tabı. HeyçTiSi dıye dogrusunu okursak sorun kalmıyor. Ben sevıyorum htcyı. Ama cogu kısı hetece dıye okuyor. Telefonları kalıtelı kısa sure wıldfıre s kullanmıstım. Ama bayanlara e6 onerebılırım.

Okunuşu önemli değil, insanların htcyi bilmemesi önemli. Benim telefonu gören çoğu kişi çin malı mı bu demişti, htc..

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Okunuşu önemli değil, insanların htcyi bilmemesi önemli. Benim telefonu gören çoğu kişi çin malı mı bu demişti, htc..
O biraz ilgilenme ile alakalı sanırsam. Çünkü Wildfire S de 256 yada 512 ram olması lazım ben onu kullanırken bile performans almıştım.

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261

HTC'yi Çin markası diye beğenmeyenler Iphone'larında Çin malı olduğunu bilmiyor demektir... hemen ondan uzaklaş...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bir tel alcam ne öneriyorsunuz ?:biggrin::yes::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
700 liralık bütçem var lg optimus l7 nasıl bi telefon sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung trend alıcam da 700 tl miş bşka öneri olan varmı samsungdan yoksa trend iyimidir acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
700 tl civarı telefon arıyorsan arkim ikinci el note 2 tam aradığın telefondur. kötü diyen benim yanıma gelsin...

Vatansever

Asistan
Reaksiyon puanı
1
General Mobile Discovery 16GB tam 700TL Samsung S3'le aynı performansta ben aldım süper

x