700 tl ye telefon önerılerınız

arkadaşlar kız arkadaşım telefon almayı düşünuyor.bütcesı 700 tl.kendısıne androıd telefon önerdım.duokunmatık olmasını ıstıyor.samsung telefonların ıyı olmadığını söyluyorlar.sızlerden tavsıyelerınızı beklıyorum

MarkaSony Ericsson
ModelXperia Ray
Diğer model adıSony-Ericsson Ray Xperia
Form faktörCandybar
RenkBlack, Gold/white, Pink
Şebeke
GSM şebeke3G, EDGE, GPRS, HSDPA (3G), HSUPA
Servis850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
Bluetoothv2.1 with A2DP
KızılötesiHayır
Wi-Fi(WLAN)Evet
USBEvetMicroUSB v2.0
Faks / VeriEvet
Ekran
Ana ekranLED Backlit LCD capacitive touchscreen
Renkli ekran16.000.000 renkler
Boyutlar83.8 mm mm.
Çözünürlük480 x 854 piksel
Dış ekranHayır
Bellek
Dahili bellek300MB
Harici bellek32GB
Bellek Kartı yuvaları1
Bellek kartı tipleriMicroSD, MicroSDHC
Temel özellikler
PilStandard battery, Li-Ion 1500 mAh
Bekleme süresi430 Saat
Konuşma süresi6.5 Saat
Arama
TireşimEvet
Foto IDEvet
MelodilerMP3
Kamera
KameraEvet
Megapiksel8.0 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü3264x2448 piksel
Dijital zumYesx
Optik zumHayır
Otomatik netlemeEvet
FlaşEvet
Video kayıtEvet
İkinci (dahili) kameraEvet
MMSEvet
T9 metin girişiEvet
E-postaEvet
HTML tarayıcıEvet
Multimedya
FM radyo çalarEvet
Java desteğiEvet
Ses çalareAAC, MP3, WAV, WMA
Video oynatmaH263, H264, MP4
Özellikler
Melodi eklemeEvet
Ajanda fonksiyonlarıOrganiser, Voice Memo, Document viewer
Görüntülü görüşmeEvet
Diğer özelliklerAndroid OS, v2.3 (Gingerbread), 1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Snapdragon, 4GB included, A-GPS, Digital compass, SNS, TrackID, SensMe, Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Bravia Mobile engine, Accelerometer & Proximity se
Format
Ağırlık100 g.
Boyutlar (Y x G x D)111x53x9.4 mm.

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-ericsson-xperia-ray/productDetails.aspx?productId=telceperickray&categoryId=371946#Gorseller

PetyrBaelish

Profesör
arkadaşlar kız arkadaşım telefon almayı düşünuyor.bütcesı 700 tl.kendısıne androıd telefon önerdım.duokunmatık olmasını ıstıyor.samsung telefonların ıyı olmadığını söyluyorlar.sızlerden tavsıyelerınızı beklıyorum

Samsung'un telefonları iyi değil mi ?
Söyleyenler ya cahil yada Apple fanatikleridir :D Piyasadaki en iyi telefonların yarısı Samsung'un telefonları Galaxy S - Galaxy S II - Galaxy S III - Galaxy Note - Galaxy Nexus vs..

Galaxy W öneriyorum 1.4 ghz işlemci,512 MB ram'i var vs..

@elber , @cengaver51 önerdığınız telefonlar benım neo whıte nın üst modelı mı yoksa düşüğü mü:)xperıa ray gecen telnosada ındırıme gırmıştı.
@Liweru bende kendısıne wave 3 almasını öenrıyordum.fakat bu fıyata almak bunu almak zor sanırım:)
@
xvolkapx dostum ben kendıme zor aldım telefon.hala taksıtlerını öduyorum.ona nasıl alayım.sadece benım fıkrımı sordu.bende sızlere sorayım dedım:)daha öncede sızlerın tavsıyesıyle neo v aldım. sadece telefonumun 3g olmayışı ve muzık dınlerken sesının az çıkması hoşuma gıtmedı

grezimonk

Profesör
Yasaklı
http://www.hepsiburada.com/liste/no...Id=telcepnokia603&categoryId=371946#Gorseller

niye mi nokia? bayan milletine android işletim sistemini anlatıp kullanmaya ikna edinceye kadar kanser olurusun. zira başıma geldi biliyorum. bayanların çoğu genelde teknoloji özürlüdür.( bazıları hariç) android öküz gibi sistem kaynağı tükettiğinden şarjı az gidiyor. nokia hem uzun şarjı gider hem kullanması kolaydır ayrıca şık bir telefonda .)

nasıl yani sadece benim ablamda değil mi bu kutupluk? androidli netbook aldık yine notebookuma salça oluyor... telefonum eskidi hadi androidli telefon alalım deyincede karşı çıkıyor...

http://www.hepsiburada.com/liste/no...Id=telcepnokia603&categoryId=371946#Gorseller

niye mi nokia? bayan milletine android işletim sistemini anlatıp kullanmaya ikna edinceye kadar kanser olurusun. zira başıma geldi biliyorum. bayanların çoğu genelde teknoloji özürlüdür.( bazıları hariç) android öküz gibi sistem kaynağı tükettiğinden şarjı az gidiyor. nokia hem uzun şarjı gider hem kullanması kolaydır ayrıca şık bir telefonda .)
kardeş bu yazdını aynen kopyalayıp msnde kendısıne gönderdım hemen androıd telefon almaktan vazgectı :D

008taki

Asistan
nasıl yani sadece benim ablamda değil mi bu kutupluk? androidli netbook aldık yine notebookuma salça oluyor... telefonum eskidi hadi androidli telefon alalım deyincede karşı çıkıyor...

değil hocam. benim 2 yıl boyunca gözüm gibi baktığım telefonu kullansın diye veriyorum 3 günde bozmayı beceriyor. hemde öyle normal arıza değil tamir olunamaz şekilde. düşse falan kendim tamir ederim değiştiririm parçalarını. laptopumu veriyorum 35-40 saniyede açılan alet 3 ay sonra gelince açma düğmesine basıp çayımı içip geliyorum artık sen tahmin et. harbi harbi bayanların çoğu teknoloji özürlüdür. doğalarında yok sanırım. o yüzden bayan arkadaşlarıma telefon önerirken kullanımı kolay , şarjı uzun giden basit telefonlar öneriyorum. zaten onlar sadece sms yazıp konuşma yapacaklar. inanın haritalara bile belki yanlışlıkla bir kaç kere girerler .)

kardeş bu yazdını aynen kopyalayıp msnde kendısıne gönderdım hemen androıd telefon almaktan vazgectı :D

valla hocam sdn üyesisin birde adaşımsın diye bu iyilik. değilse android telefonu anlatıncaya kadar ona akıl sağlığını yitirirsin alimAllah. sdn üyesi kaybetmeyelim :))

grezimonk

Profesör
Yasaklı
ben o durumda yenisini alana kadar susmam belki kalanını kafasında kaç parçaya ayrılır testi yaparım... :)

grezimonk

Profesör
Yasaklı
wm8650 netbookta kullanıyorum gayet kullanışlı ancak işlemci 800mhz ve tek çekirdek kastırıyor...

Telefonu sen alıp hediye edeceksen : Galaxy Ace yeterlidir 550 - 580 TL
yok kardeş ben hedıye etmıcem.kendı parasıyla alcak:)
valla hocam sdn üyesisin birde adaşımsın diye bu iyilik. değilse android telefonu anlatıncaya kadar ona akıl sağlığını yitirirsin alimAllah. sdn üyesi kaybetmeyelim :))
ben ona önerıde bulunurum.ıster kullanır ıster kullanmaz.onun bıleceği:)
demek senın adında tarık buğra.ama bu benım ısmım değil yeğenımın adı.benım kı mahmut:)

http://www.hepsiburada.com/Liste/ht...x?productId=telcephtcchacha&categoryId=371946
Htc ChaCha 560tl.
Tam bayanlar için tasarlanmış bi telefon. Kullanımı da detaylı bi bilgi gerektirmiyo.
Hem dokunmatik, hem klavyeli
kendısı de bana böyle HATICE marka telefonların nasıl olduklarını soruyordu.bende vereceğı fıyata HTC marka telefonların ıyı olmadığını sölemıştım.bunun özellıklerı ıyıyse tavsıye edebılırım:)

pcwolf

Dekan
Sevgilim androidden anlamıyor ama galaxy w tavsiye ettim biraz araştırdı ve almaya karar verdi. Bana sadece android ne benim telefondan(5233w)den ne farkı var felan diye sordu:)

Webkurum

Profesör
[MENTION=268864]nevrotikstar[/MENTION]
Hetece dersenız oyle tabı. HeyçTiSi dıye dogrusunu okursak sorun kalmıyor. Ben sevıyorum htcyı. Ama cogu kısı hetece dıye okuyor. Telefonları kalıtelı kısa sure wıldfıre s kullanmıstım. Ama bayanlara e6 onerebılırım.