700-800 TL arası cep telefonu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Dostlar telefonun özellikleri arasında biraz yüksek çözünürlüklü ekran, navigasyon, olsun android, megoo, ios, palm os ya da başka herhangi bir işletim sistemi farketmez fakat en son sürümü yüklü ya da yüklenebilir olsun.Eğer cep telefonu operatörleri kampanyaları daha uygun fiyatlı olursa bunu önerileriniz arasında isterim. Önerileriniz çok önemli çünkü açıkçası verdiğim paraya orta seviyede en iyi cep telefonunu almak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Özkan Atakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi telefon (kişinin öncelikleri,telefondan bekledikleri vs. göre) kişiden kişiye değişir. Ama orta sınıf bir akıllı telefon arıyorsan htc'nin modellerini incelemeni öneririm. Android işletim sistemi,sense kullanıcı aryüzü,beats audio müzik teknolojisi gibi htc'yi diğer telefonlardan ayıran önemli özellikleri birçok modelinde mevcut. Tasarım olarak da birçok akıllı telefondan önde olduğunu söyleyebilirim.
Htc'nin birçok modelini beğeniyorum ama benim favorim htc desire c. 600-700 tl arası bir fiyat yelpazesi mevcut ayrıca operatörlerden almak istersen Turkcell de kampanyası mevcut.

polonyalimendil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Ace 2 veya Xperia Sola 800 tl için paranın karşılığını veren cihazlar, bunları incelemeden almayin

tlks1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışı Galaxy S2 veya Galaxy Nexus yurtdışında 800 filan fiyatı