7.1 kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

19gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
450 tl bütçem var bütçemi attırdım 7.1 rampage gibi markalar haricinde kulaklık tavsiyesi arıyorum

BTDKIBYLUCVS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
450 tl bütçem var bütçemi attırdım 7.1 rampage gibi markalar haricinde kulaklık tavsiyesi arıyorum
Razer Kraken X Lite Gaming Kulaklık ama rampage nin daha uygun fiyatlı modelleri var misal ben şuan Rampage Pulsar 7.1 kullanıyorum marka hevesine kapılma derim ama illaki marka olsun diyorsan Razer Kraken X Lite Gaming Kulaklık önerimdir 7.1 de

Son düzenleyen moderatör:

tolgatoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle gerçekten piyasada fiyatından çok alt fiyata oyun aldığım site ve oyun dünyasın herkese en çok avantaj sağlayan site uzun araştırmalarım sonucunda shiftdelete.net sitesinden yapmaya karar verdim herkese tavsiye ederim.pubg mobile için kullanıyorum tartışılmaz bir site fiyatlarıda çok uygun teşşekür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

celebi123

Asistan
Reaksiyon puanı
283
öncelikle gerçekten piyasada fiyatından çok alt fiyata oyun aldığım site ve oyun dünyasın herkese en çok avantaj sağlayan site uzun araştırmalarım sonucunda shiftdelete.net sitesinden yapmaya karar verdim herkese tavsiye ederim.pubg mobile için kullanıyorum tartışılmaz bir site fiyatlarıda çok uygun teşşekür ederim.
@Dora @Creative @BJKolik

19gamer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

BTDKIBYLUCVS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Rampage almam abi rampage nin bir kulaklığını aldim illallah etim derisi döküldü sesler farkli yerlerden gelmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım bunu alcagim hoşuma gitti
yanlış yapıyosun ben aktif olarak rampage pulsar kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım

Rampage almam abi rampage nin bir kulaklığını aldim illallah etim derisi döküldü sesler farkli yerlerden gelmeye başladı

Sanırım bunu alcagim hoşuma gitti
ve hoşuna giden kulaklık çok eski

Son mesajlar