6'lı masanın son toplantısı bitti! CB adayı Pazartesi belli olacak!

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
6'lı masanın toplantısı bitti!

Toplantının ardından yapılan açıklamada; "Millet İttifakını oluşturan siyasi partilerin genel başkanları olarak 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak Cumhurbaşkanı adayımız Pazartesi yapılacak toplantıda açıklanacak ve geçiş süreci yol haritası konusunda ortak bir anlayışa ulaşmış bulunuyoruz." denildi.

Sizce aday kim olacak? Görüşlerinizi bekliyorum! ?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Geçen hafta CHP ekibi 2 Martta aday kesin belli olur diyordu ! ( İYİ parti tarafı sanmam 2 Martte belli olmaz diyordu ve İYİ partinin dediği oldu. )

Aday belli Olamadığına göre Kemal Kılıçdaroğluna halen karşı çıkan birisi var. Pazartesi son kez toplanacaklar işte. Zaten o günde açıklamazlarsa Erdoğan 10 Mart'ta seçim kararını açıklayacak. Ve Muhalefetin adayı halen belli olmamış olacak...

Gelen kulisler gene Meral Akşener'in KK'nin adaylığını onayalmadığı ve İYİ partinin son kez parti meclisiyle kurulları ile toplanıp karar vereceği yönünde. Ayrı aday mı çıkaralım mecbur KK'yi mi destekleyelim diye...

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
kabak tadı vermeye başladı bunlarda uzaydan adam getirecekler sanki 6 siyasi bir masanın başına oturup birlik olup bu kadar beceriksiz olunabilir bide bunun üstüne K.K aday olursa “Karalama yapılmasın diye açıklamıyoruz“ argümanlarını yakıp yıkmış olacaklar hepten rezillik çıkacak kendi seçmeni bile bu şahsı kötülüyor daha aday olmadan

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ortalık baya karıştı. İYİ partili ve CHP'li isimlerden çok sert paylaşımlar geliyor sosyal medyada.

İYİ parti KK'yi istemiyor bu bir gerçek. Bakalım pazartesiye kadar nasıl gelişecek bu süreç.

CHP'li bir isimde İYİ parti için besle kargayı oysun gözünü demiş :D

İYİ partili bir isim Millet 5 ten büyüktür diyor...

Yok Meral Hanım masayı dağıttı AKP'ye çalışıyor diyenler var. Falanda flanda...

Not: Bakın görün KK'nin adaylığını İYİ parti onaylamazsa hain ilan edilecek sarayın adamı denilecek ve KARALAMA KAMPANYASI başlatacaklar.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Ortalık baya karıştı. İYİ partili ve CHP'li isimlerden çok sert paylaşımlar geliyor sosyal medyada.

İYİ parti KK'yi istemiyor bu bir gerçek. Bakalım pazartesiye kadar nasıl gelişecek bu süreç.

CHP'li bir isimde İYİ parti için besle kargayı oysun gözünü demiş :D

İYİ partili bir isim Millet 5 ten büyüktür diyor...

Yok Meral Hanım masayı dağıttı AKP'ye çalışıyor diyenler var. Falanda flanda...

Not: Bakın görün KK'nin adaylığını İYİ parti onaylamazsa hain ilan edilecek sarayın adamı denilecek ve KARALAMA KAMPANYASI başlatacaklar.
İnşallah Ak Parti hatalarını düzeltir. Bu muhalefetten bir cacık olmaz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İnşallah Ak Parti hatalarını düzeltir. Bu muhalefetten bir cacık olmaz.

Ak partinin derdi para yok . Yoksa para olsa ekonomi azcık düzgün olsa gene açık ara alırda. Bu Suriye meselesi Libya meselesi Doğu Akdeniz S400 yok Rahip meselesi veya yok 15 Temmuz yok ABD ile restleşme onunla inatlaşma derken ekonomi çok sakat.

Üstüne korona süreci 2 yıl kapanma. Devamıda birde bu büyük deprem felaketi geldi 50 bin civarı ölüm Nerden baksan bununda ekonomiye 80-100 Milyar $ zararı var deniyor. 4 milyon Suriyeli afgan flan cabası.

Not: Muhalefet az toplarlansa az birlik olsa bir lider belirlese azcık program proje umut aşılasa bu şartlarda açık ara iktidardı. Ama halen daha hallere gel. Bu şartlarda halen daha muhalefet yerinde sayıyorsa işimiz çok sıkıntı.
Halen daha aday olarak 12 yılda 10 seçim kaybeden 75 yaşındaki KK'yi görmeyi zorla dayatmaya çalışıyorlar baksanıza.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
hadi ordan aktrol ötede ağla ağzımı bozdurma CHP kadar taş düşsün başına senin ve senin gibi trollerin.
Karşıt görüşe troll diyorsun seninle aynı düşüncede olmak zorundamıyız? Körü körüne chp lisin madem partinize düzen verin. Tıpış tıpış sandığa gidiyorsunuz sonuç yok. :tearsofjoy:

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
ötede ağla senden öğrenmicem nasıl konuşçağımı ayrıca konuşma değil bu yazışma.
çok düşük kalitedesiniz hocam yaşınızın büyük olduğunu varsayarak yaşınıza veriyorum “Konuşma değil yazışma” demenizden tüm karakteriniz ortaya çıkıyor zaten. Ayrıca bana türkçe öğretmeye kalkmadan önce “konuşçağımı” düzgün yazmayı öğrenebilirsiniz kendinize ufak güveniniz varsa adam akıllı siyaset konuşursunuz lakin benle bu ve felsefesi konularında kafa tutabileceğinizi hiç sanmıyorum sayın “Confickerbelası”

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
çok düşük kalitedesiniz hocam yaşınızın büyük olduğunu varsayarak yaşınıza veriyorum “Konuşma değil yazışma” demenizden tüm karakteriniz ortaya çıkıyor zaten. Ayrıca bana türkçe öğretmeye kalkmadan önce “konuşçağımı” düzgün yazmayı öğrenebilirsiniz kendinize ufak güveniniz varsa adam akıllı siyaset konuşursunuz lakin benle bu ve felsefesi konularında kafa tutabileceğinizi hiç sanmıyorum sayın “Confickerbelası”
Uğraşmaya değmez ConfickerBelasi = OzkanK.'nın kopyası. Sürekli mesajlara kızgın atması bile çok saçma. Bakıyorum ondan başka kızgın atan kimse yok. Ayrıca @ConfickerBelasi ''konuşçağımı'' değil ''Konuşacağımı'' olacak. Önce Türkçe öğrenin sonra düzgün siyaset yapın.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,613
öte de ağlayın troller. foeumda siyaset yasaklanmalı.
Ne trollü dayı ya iktidar yanlısı falan mı sanıyorsun beni ? tek bildiğin ergen çocuk gibi ağlayın demek. Gelmişsin birde siyaset yasaklanmalı diyorsun anlamıyorsan bu işlerden bakmazsın konuya olur biter
Mesaj otomatik birleştirildi:

Balonunuz patladı ?
Tek çare CHP dediğiniz grup ve yandaşları hepsi K.K’yı aday göstermiş evet gerçekten tek kurtarıcı bunlarmış(!)

Son düzenleme: