6000 TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TheDeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kameradan çok oyun oynamaya önem veriyorum , kamera ortlama olsa yeterli.128gb olsun , marka fark etmez.Mobile legends ve fifa mobile gibi oyunlları yüyksek grafiklerde açsa yeter.Lütfen 5000tl nin altında telefon önermeyin.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,957
Kameradan çok oyun oynamaya önem veriyorum , kamera ortlama olsa yeterli.128gb olsun , marka fark etmez.Mobile legends ve fifa mobile gibi oyunlları yüyksek grafiklerde açsa yeter.Lütfen 5000tl nin altında telefon önermeyin.
Samsung Galaxy M52 5G var ise o civarlarda. Yok ise Redmi Note 10S. Ben şuan size Redmi Note 10S'ten yazıyorum. Sorularınızı cevaplayabilirim.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Aslında o fiyata yurtdışından gelme kapalı kutu Redmi K40 Gaming alınabiliyor. 100-200 TL'ye telefoncuya IMEI attırırsınız bu kadar. Ben olsam öyle yaparım.

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
M52 5g öneririm.

TheDeniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
m52 bütçeyi çok aşıyor ben o yüzden a 33 e bakmıştım ama bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Galaxy M52 5G var ise o civarlarda. Yok ise Redmi Note 10S. Ben şuan size Redmi Note 10S'ten yazıyorum. Sorularınızı cevaplayabilirim.
ben galaxy a33 ile redmi note 10s 128gb karşılaştırdım aralarında 1000tl fark var ama özellikleri daha iyi , bana daha oyun oynamaya yatkın telefon lazım ama bi de bilmiyorum

Aslında o fiyata yurtdışından gelme kapalı kutu Redmi K40 Gaming alınabiliyor. 100-200 TL'ye telefoncuya IMEI attırırsınız bu kadar. Ben olsam öyle yaparım.
Nasıl yapıldığını bilsem yapmak isterim ama yurt dışından telefon getirme konusunda cahilim anlatır mısınız nasıl olduğunu?çünkü o fiyata alabiliyorsam çok iyi.

Bildiğim kadarıyla birisi yurtdışından Türkiye ye telefon kargo edemez o yüzden kendisi gelmesi lazım turkiye ye ama benim yurtdısındaki akrabalarim yaklin bir zamanda turkiye ye gelmeyecek yani böyle bir şey yapamam değil mi?

Son düzenleme: