6000 tl masaüstü bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
Merhaba bir miktar para biriktirdim paramı 6000 liraya denkleştirince bu patatesten kurtulacam 6000 tlye masaüstü sistemi önerebilirmisiniz sadece kasa değil klavye fare monitör hepsi oyuncu seti toplamak istiyorum o yüzden sistem biraz hatta biraz değil çok güçlü olmasını istiyorum şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. toplama sistemde önerebilirsiniz.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Merhaba bir miktar para biriktirdim paramı 6000 liraya denkleştirince bu patatesten kurtulacam 6000 tlye masaüstü sistemi önerebilirmisiniz sadece kasa değil klavye fare monitör hepsi oyuncu seti toplamak istiyorum o yüzden sistem biraz hatta biraz değil çok güçlü olmasını istiyorum şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim. toplama sistemde önerebilirsiniz.
Cpu Intel i3-10100F Dört Çekirdek 3.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Anakart Gigabyte H410M S2 Anakart Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Ram Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
SSD Sandisk SSD Plus New 480GB 2.5" Sata III SSD 535Mb-445Mb SDSSDA-480G-G26 SSD Disk | En Ucuzu Akakçe
Ekran kartı Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
Kasa Zalman İ3 Edge Cam Panel 4x12cm Beyaz Led Fanlı USB 3.0 Kasa | En Ucuzu Akakçe
Psu Zalman ZM600-TXII 600W Dual Forward 120mm 80+ Power Supply - incehesap.com
Fiyatı hesaplamadım fiyatı hesaplayıp kalan paraya monitör klavye mouse kulaklık onericem

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Stok beklerseniz daha iyi olabilir.

Sistem @Ümit Çöçü'den alıntıdır. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
hepinize teşekkür ederim attığınız ekipmanlara teker teker bakıcam