Bu konuyu okuyanlar

erendeveci13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyuncu bilgisayarı olabilir.Oyun oynayacağım.İşlemcisi de iyi bir şey olursa güzel olur doğrusu.Ama en önemlisi iyi ekran kartı.Ram de 8'in altındaysa hiç önermeyin bile.
En az 12 olursa iyi olur ama 8 de olur.Şimdiden teşekkürler.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Çıkabilirseniz bu ürünü öneririm. Dahili depolaması rahatlıkla yeteceği için ileride ram yükseltmesi dışında bir şey yapmanıza gerek kalmaz. F/P'ta zaten şuan rakipsiz sayılır:

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
G
Çıkabilirseniz bu ürünü öneririm. Dahili depolaması rahatlıkla yeteceği için ileride ram yükseltmesi dışında bir şey yapmanıza gerek kalmaz. F/P'ta zaten şuan rakipsiz sayılır:

Katılıyorum arkadaşa ben de bir üstü modeli olan 4800H ve Gtx 1660 ti olanın ön siparişini verdim Ram takviyesi ilerde şart onu da belirteyim

erendeveci13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aslında ben bakıyorum da ailem alıcak ben de biraz bakınıyorum f/p bişey bulabilirsem diye. Haklısınız değer aradaki farka ama şunu soracağım AMD işlemcileri çok bilmiyorum hele laptopları, intelde neye denktir acaba

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Aslında ben bakıyorum da ailem alıcak ben de biraz bakınıyorum f/p bişey bulabilirsem diye. Haklısınız değer aradaki farka ama şunu soracağım AMD işlemcileri çok bilmiyorum hele laptopları, intelde neye denktir acaba

İntel İ7 9750H'tan biraz daha güçlü diyebiliriz.

Şuan bu fiyatlarda en iyi seçenek.

erendeveci13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler cevaplarınız için fakat HP nin kendi sitesinde store.hp.com dan bulduğum bilgisayarlar daha iyi ve daha uyguna geliyor. Ama yine de teşekkürler.

Son mesajlar