6000 tl bütceyle alınabilecek en iyi bilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Oyun bilgisayarı olunca ödev yapılmıyor mu ? Daha harici ekran kartı yok.
Harici ekran kartı yok ama malzeme kalitesi daha iyi. Daha şık. Depolaması daha fazla. İşlemcisi daha yeni ve daha güçlü. Çok daha hafif ve taşıması daha kolay. Yukarıda bilerek ilk önce sordum amaç ne diye. Arkadaş da oyun oynanmayacak iş için dedi. Ben de ona göre önerdim.

Kike'na kuni

Asistan
Reaksiyon puanı
105
Harici ekran kartı yok ama malzeme kalitesi daha iyi. Daha şık. Depolaması daha fazla. İşlemcisi daha yeni ve daha güçlü. Çok daha hafif ve taşıması daha kolay. Yukarıda bilerek ilk önce sordum amaç ne diye. Arkadaş da oyun oynanmayacak iş için dedi. Ben de ona göre önerdim.
Şöyle diyim hem oyun hem iş ikisini bir arada yapabileceğim bir dizüstü bilgisayar yokmu

Reaksiyon puanı
89
İçinde Intel UHD Graphics var sanırım Lenovo'un sitesinde böyle belirtilmiş. Hangi versiyon olduğuna göre FPS değişiklik gösterir ama kaldırıcaktır. Bilgisayara zararı olmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopta 256 GB SSD + 1 TB HDD var yani depolama olark fazlasıyla iyi bir cihaz :) Windowsu da SSDye kurarsınız zaten.
hdd önemli değil ilerde kendiniz takabilirsiniz depolama iyi olsun diye amacınızdan şaşmayın