6000₺ sistem toplama

Bu konuyu okuyanlar

umudumdonakaldi

Öğrenci
6000₺ bütçem var monitör hariç sistem almayı düşünüyorum şu anlık bu bütçede alacağım 1-1.5 yıl sonra yeni bir sistem toplayacağım anakart sağlam olsun ki ilerde değiştirmeme gerek kalmasın.ben bu sistemi topladım sizin önerilerinizide dikkate alacağım.şık ve sağlam olmasına çok önem veriyorum.

nedenmi sinerji çünkü evime yürüme mesafesiyle 5 dakika

pixpix

Doçent
-
-
Bunlara bak attığın alınmaz
Anakart update edebilirsin

met 35

Rektör
İleriye dönük, anakart değişimi olmadan güçlü işlemci takacaksanız, B450 gibi eski nesil ve zayıf bi anakarttan, bi şey ummayın.
z490 çipset alın. 10100F işlemci ,eski i7 7700K ayarı bi işlemcidir.İlerde, i7 11. nesil bi işlemci atarsanız,makinayı eskitemezsiniz.Poweri de ilersi için yüksek yazdım.16 gb ram.

ee.PNG

TheLastWarrior

Profesör
İleriye dönük, anakart değişimi olmadan güçlü işlemci takacaksanız, B450 gibi eski nesil ve zayıf bi anakarttan, bi şey ummayın.
z490 çipset alın. 10100F işlemci ,eski i7 7700K ayarı bi işlemcidir.İlerde, i7 11. nesil bi işlemci atarsanız,makinayı eskitemezsiniz.Poweri de ilersi için yüksek yazdım.16 gb ram.

Ekli dosyayı görüntüle 126941
Bu sistemde çok iyi değerlendirebilirsiniz hocam intel düşünürseniz güzel sistem hocam bu arada