Soru 600 TL ye ekran kartı ve ssd

artsbyfm

Üyecik
600 tl var elimde ekran kartı ve ssd almak istiyorum alabileceğim en iyi seçenekler için yardımcı olur musunuz?

Kullandığım ekran kartım: GT430 2GB 128bit
Depolamam: 500+500gb HDD

korkmaya gerek yok, her işin ayrıntılarına dikkat etmek suretiyle başarılı işler çıkarılabilir. Zaten başka şansın yok o bütçe ile...

artsbyfm

Üyecik
Bu zamanda 600 tl ye 0 ekran kartı zor biraz bide ssd de alıcakmışsın 200tlde oraya gitse 400 kalıyor 2.elden başka şansın kalmıyor malesef

korkmaya gerek yok, her işin ayrıntılarına dikkat etmek suretiyle başarılı işler çıkarılabilir. Zaten başka şansın yok o bütçe ile...

Ya pek fazla anlamıyorum. Ekran kartından az çok anlarım ama ikinci elde nelere dikkat etmem gerektiğine yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim

Bu ürünü 350 TL olursa, düşerse, çalıştığını görerek, elden alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1587776842131.png

artsbyfm

Üyecik

thebudgetgamer

Üyecik
Yasaklı
Ben sürekli tanıdık birinden 2.el alıyorum 2 yıl önce 100 TL'ye 7870 ekran kartı takmıştı. Bence 2.el al o fiyata. Güveniyorsan. Şuan 6570 kartım var diger bilgisayarımda. 2.el

alperxx50

Üyecik
Eğer almayı düşünürsen alıcağın kişiyi yakınlarda internet kafe varsa oraya çağır ordaki bilgisayarlara takıp ekran kartının çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsin kafe sahibinden rica et tabi eğer sorunsuz çalışırsa sıkıntı yoktur