6 Taksitli Alışverişte 1 Taksit Hediye

Bu konuyu okuyanlar

erk2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,
Güzel bir kampanya duyurmak istedim. 6 taksitli alışveriş yapınca 1 taksiti banka tarafından puan olarak ödeniyor. Yani bilgisayar alıyorsanız yanında başka donanım alacak kadar puanınız da oluyor. Ayrıntılı bilgi TEB kampanyalar sayfasında...

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Evet iyiymiş ama dikkatli olmak lazım, internetten yapılan alışverişler geçerli değilmiş. Ayırca vereceği maksimum tutar 100 lira olduğu için maksimum kazanç sağlamanız için yapmanız gereken alışveriş 600 TL civarında olmalı. 2000 liraya bilgisayar alıp 330 lira puan beklemesin kimse

Kampanya detayları:

• Kazanılabilecek Bonus/Worldpuan miktarı en fazla 100 TL dir.
  • İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

erk2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet iyiymiş ama dikkatli olmak lazım, internetten yapılan alışverişler geçerli değilmiş. Ayırca vereceği maksimum tutar 100 lira olduğu için maksimum kazanç sağlamanız için yapmanız gereken alışveriş 600 TL civarında olmalı. 2000 liraya bilgisayar alıp 330 lira puan beklemesin kimse

Kampanya detayları:

• Kazanılabilecek Bonus/Worldpuan miktarı en fazla 100 TL dir.
  • İnternetten yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Güzel hatırlatma...Teşekkürler. 600 için 100 tl de fena sayılmaz ne dersin?

gmerkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi bir kampanyaymış valla. Ben 360 liraya navigasyon cihazı beğenmiştim, onu şimdi 6 taksitle alırsam 60 lira bonus kazanacağım. hemen teb kredi kartı başvurusunda bulunayım. hemen verirler umarım. internet üzerinden başvuru yapılıyordur herhalde değil mi?

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
iyi bir kampanyaymış valla. Ben 360 liraya navigasyon cihazı beğenmiştim, onu şimdi 6 taksitle alırsam 60 lira bonus kazanacağım. hemen teb kredi kartı başvurusunda bulunayım. hemen verirler umarım. internet üzerinden başvuru yapılıyordur herhalde değil mi?

hocam taksitli alışveriş puan kazanacam diye gidip kredi kartımı çıkartılır bence hiç bulaşma daha iyi.

oho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konudan bağımsız ama görünce dayanamadım, bizzati oynadığım reklamdır kendisi, buradan da izleyebilirsiniz..[video=youtube;683EFigd1M0]http://www.youtube.com/watch?v=683EFigd1M0[/video]

Uygun bir kapmanya olmakla beraber 17 haziran'a kadar devam edecek olmasıda pek hoş

erk2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok fazla kredi kartınız yoksa 17 Haziran'a kadar değerlendirebilirsiniz, maksimum 100 TL bonus kazanabileceğinizi unutmadan hesaplı giderseniz iyi olur :)

gmerkal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında TEB'in kampanyalarını beğeniyorum, bir ara indirimli dergi kampanyasını duymuştum sanırım hala devam ediyormuş, bir dergi okuyucusu olarak cazip geldi. zaman zaman yemeksepetinde kampanya da yaptığını biliyorum. bir de haftasonu sinema ve tiyatro biletini %50 indirimli alma kampanyası var. o nedenle kart başvurumu yaptım bakalım

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Benim çok fazla kredi kartım yok, o yüzden avantajlı gelmişti, sizce dezavantajları nelerdir?

rahat rahat alış veriş yapıyorsun sonra öderken insanın zoruna gidiyor.kredi kartı kredi adamı bitirir.Valla içinde 50 tl bonus var derler önce bulaştırırlar sonra kapatmaya gelince kapattıramazsın.o sana 250 tl olarak geri dönüyor.