6 plus aşırı ısınma

Bu konuyu okuyanlar

Omerbyrmgl1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar cihaz 3 hafta önce tele servisten sıfır olarak gönderildi. İlk başta bi sıkıntı yok gibi idi ama daha sonradan video izlerken bile ısınmaya başladı ve ısındıktan sonra kasmalar oluyor özellikle bi oyun oynarken donmalar oluyor şimdi sizce ne yapmalıyım

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
arkadaşlar cihaz 3 hafta önce tele servisten sıfır olarak gönderildi. İlk başta bi sıkıntı yok gibi idi ama daha sonradan video izlerken bile ısınmaya başladı ve ısındıktan sonra kasmalar oluyor özellikle bi oyun oynarken donmalar oluyor şimdi sizce ne yapmalıyım
Yazılımı baştan kurabilir misin ? Ayrıca muhtemelen donanımsal sorun vardır. O cihaz o kadar ısınmaz yoksa.

Omerbyrmgl1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yazılımı baştan kurabilir misin ? Ayrıca muhtemelen donanımsal sorun vardır. O cihaz o kadar ısınmaz yoksa.
Benimde korktuğum o garantiden geldiği gibi hala 9.0.1 de yazlımsal olduğunu sanmıyorum yarın apple desteği arasam bi yararı olurmu

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Benimde korktuğum o garantiden geldiği gibi hala 9.0.1 de yazlımsal olduğunu sanmıyorum yarın apple desteği arasam bi yararı olurmu
Olur tabi. Yani cihazı getirmenizi isterler. Ben aradım buyrun getirin randevunuzu şimdi verelim gelince 30 dk işiniz hallolur dediler.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
o model aşırı ısınmasından dolayı en çok şikayet edilen model... yani ısınma 6 plus'ın fıtratında var... güncelleme ile çözüleceğide yok...