6 bin TL bütçe ile hangi telefon alınmalı

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Dekan
Bu cihazın inceleme videolarını izledim.Harika bir cihaz.Bir akıllı telefondan ne bekliyorsan hemen hemen her şeye sahip.Şık tasarım, mükemmel ekran kalitesi,çok iyi bir yazılım, Snapdragon 865 gibi çok güçlü bir işlemci,65w hızlı şarj cihazı, Dolby destekli Stereo hoparlör, yazılımsal iyileştirmeler sayesinde çok iyi kamera deneyimi,termal soğutma sistemi sayesinde çok iyi oyun performansı.Daha ne olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim Oneplus 8t ile beraber son dönemlerde android tarafında beğendiğim iki cihazdan biri.
Android tarafında en çok sevdiğim marka OnePlus'tır özellikle Oxygen OS kullanmayı çok istiyorum keşke OnePlus kendi launcherını Play Store'da yayınlasa da biz de indirip kullanabilsek Poco Launcher gibi

S20 fe alabilirsin sonra mi 10t de alabilrsin
Mİ10T varken S20 FE alınmaz Exynos 990 kötü bir işlemci bir kere Android telefon alacaksan Snapdragon işlemcili alacaksın abi bu kadar basit

6K bütçe varsa gidip çinli markaları almak bana hiç mantıklı gelmiyor. Apple istemiyormuşsunuz , S20 FE alabilirsiniz. Bir sürü hediye de veriyorlar yanında.

Webhead

Dekan
Bu cihazın inceleme videolarını izledim.Harika bir cihaz.Bir akıllı telefondan ne bekliyorsan hemen hemen her şeye sahip.Şık tasarım, mükemmel ekran kalitesi,çok iyi bir yazılım, Snapdragon 865 gibi çok güçlü bir işlemci,65w hızlı şarj cihazı, Dolby destekli Stereo hoparlör, yazılımsal iyileştirmeler sayesinde çok iyi kamera deneyimi,termal soğutma sistemi sayesinde çok iyi oyun performansı.Daha ne olsun.

Benim Oneplus 8t ile beraber son dönemlerde android tarafında beğendiğim iki cihazdan biri.
OnePlus 8T'yi bende çok beğendim tek beğenmediğim noktası arka kamera tasarımı çünkü köşede kamera tasarımı OnePlus'ın tasarım çizgisine aykırı bir kere ortada 3 tane alt altta tasarım bence daha güzel duruyor haksız mıyım ?

Guaqroz

Asistan
OnePlus 8T'yi bende çok beğendim tek beğenmediğim noktası arka kamera tasarımı çünkü köşede kamera tasarımı OnePlus'ın tasarım çizgisine aykırı bir kere ortada 3 tane alt altta tasarım bence daha güzel duruyor haksız mıyım ?
Kişiden kişiye değişir ben yan şekilde durmasını daha çok seviyorum tabi ortada

S20 fe alabilirsin sonra mi 10t de alabilrsin
S20 Fe ekran dokunmatik sorunu ve Exynos 990 yüzünden alınmaz.

6K bütçe varsa gidip çinli markaları almak bana hiç mantıklı gelmiyor. Apple istemiyormuşsunuz , S20 FE alabilirsiniz. Bir sürü hediye de veriyorlar yanında.
Güzel kardeşim sen yapma bari.S20 Fe de ekran dokunmatik sorunu ve Exynos 990 denilen sorunlu bir işlemci var.S20 Fe aldığında bu sorunlar yüzünden sabak akşam Samsung a sövmek zorunda kalacak.Çin tarafında Xiaomi konusunda haklısın ama Oneplus 8t olabilir.Snapdragon 865,120 Hz amoled ekran,65w hızlı şarj,çok iyi bir yazılım,termal soğutma sistemi sayesinde çok iyi oyun deneyimi.Bana android tarafında bu bütçede Oneplus 8t çok mantıklı geliyor.

Bende Oneplus 8t deki kamera tasarımını düz ve Pro modele göre daha çok beğendim.Oneplus 8t özellikle gri rengi tasarım konusunda mükemmel duruyor.

Android tarafında en çok sevdiğim marka OnePlus'tır özellikle Oxygen OS kullanmayı çok istiyorum keşke OnePlus kendi launcherını Play Store'da yayınlasa da biz de indirip kullanabilsek Poco Launcher gibi

Mİ10T varken S20 FE alınmaz Exynos 990 kötü bir işlemci bir kere Android telefon alacaksan Snapdragon işlemcili alacaksın abi bu kadar basit
Mi10 t nin yazılımı özellikle kamera yazılımı çok sıkıntılı.Mizancell kanalında Poco f2 Pro ile M51 le beraber video testi yapılıyor.865 li Mi 10t Pro videoda hdr tarafında M51 in gerisinde kalıyor.Xiaominin yazılımına güvenmediğim için konuyu açan kişinin yerinde olsam Oppo Reno 3 Pro yada Oneplus 8t alır keyfime bakardım.

Son düzenleme:
Güzel kardeşim sen yapma bari.S20 Fe de ekran dokunmatik sorunu ve Exynos 990 denilen sorunlu bir işlemci var.S20 Fe aldığında bu sorunlar yüzünden sabak akşam Samsung a sövmek zorunda kalacak.Çin tarafında Xiaomi konusunda haklısın ama Oneplus 8t olabilir.Snapdragon 865,120 Hz amoled ekran,65w hızlı şarj,çok iyi bir yazılım,termal soğutma sistemi sayesinde çok iyi oyun deneyimi.Bana android tarafında bu bütçede Oneplus 8t çok mantıklı geliyor.
Çinli marka kolay kolay tavsiye etmem. Oneplus da zamanında veri ihlaliyle gündeme gelmişti. Güvenim 0 çin markalarına.

Cvnmrt

Profesör
Tekrar stoklara gelmesini beklersen Mi 10T Pro öneririm veya kayıtlı kayıtsız önemli değil demişsin OnePlus 8T'ye bak derim.

Webhead

Dekan

Bende Oneplus 8t deki kamera tasarımını düz ve Pro modele göre daha çok beğendim.Oneplus 8t özellikle gri rengi tasarım konusunda mükemmel duruyor.

Mi10 t nin yazılımı özellikle kamera yazılımı çok sıkıntılı.Mizancell kanalında Poco f2 Pro ile M51 le beraber video testi yapılıyor.865 li Mi 10t Pro videoda hdr tarafında M51 in gerisinde kalıyor.Xiaominin yazılımına güvenmediğim için konuyu açan kişinin yerinde olsam Oppo Reno 3 Pro yada Oneplus 8t alır keyfime bakardım.
OnePlus 8T'nin gri rengine aşık oldum yeşil rengi çok tırt geliyor artık
8T'deki kamera tasarım Nord gibi olabilirdi bence dikdörtgenin icinde kamera pek estetik durmuyor be hocam

Dediğim gibi Oxygen OS kullanmak gerek MIUI da tek begenmedigim şey Google telefon ve mesajlar ile gelmesi zaten bu yüzden Mİ9T tercih ettim 3 sene sonra neye geçsem diye kara kara düşünüyorum çünkü üniversite bitene kadar bu bebeği kullanırım ondan sonra yoluma Realme ile devam ederim bütçem el verirse OnePlus veya İPhone almak istiyorum

Obenfuhrer

Asistan
Cezalı
Arkadaşlar 6 bin TL bütçem var benim için önemli bir kaç nokta var. Kamera batarya stereo hoparlör ekran ve ekran yenileme hızı benim için çok ama çok önemlidir. İPhone kullanmak istemiyorum birkaç defa kullandım fakat alışamadım. Huawei mate 30 pro kullanmak istiyorum fakat Google servislerinin olmayışından dolayı çekiniyorum. Yoksa mate serisi çok kullandım ve çok beğeniyorum. Kayıtlı kayıtsız önemli değil. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Google servislerini dert etme her türlü, gerek google servisleri olsun, gerek farklı geliştiricilerin uygulamaları olsun yükler eksikliğini giderirsin. Mate 30 Pro gerçek anlamda pro bir cihaz.. Bu dönemde Orta Üst segment cihazlara bile pro takıntısı geliyor.. Ama Mate 30 Pro gerçek bir amiral gemisi

TeknoTakip

Doçent
bu başlıkta iphone se ye sallayanlar için yazıyorum bunu. eski bir androidçi olarak diyorum ki bu telefonda fiyat gayet uygun modeline göre. hem kompakt (eşşek gadara değil) hem hızlı hem de 2 yıl içinde bedava batarya yenilersin

bu başlıkta iphone se ye sallayanlar için yazıyorum bunu. eski bir androidçi olarak diyorum ki bu telefonda fiyat gayet uygun modeline göre. hem kompakt (eşşek gadara değil) hem hızlı hem de 2 yıl içinde bedava batarya yenilersin
SE sallayanlar bırakın kullanmayı mağazalarda bile eline alıp incelememiştir. Hayatlarında iOS kullanmayan kişiler Androidi rakipsiz sanıyor ve kulaktan duyduğu şey ile yorum yapıyor.

KINGDEAM

Profesör
Mİ 10T Pro
Snapdragon 865
144Hz ekran
8k video kayıt
128gba 8gb
108MP KAMERA
BENCE EN MANTIKLI CİHAZ BU AMA STOK LARA GİRMESİNİ BEKLEMEN LAZIM

SDN Son Haberler

Son mesajlar