6 bin Bütçe - Metin2, Silkroad Oynatacak Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

mymurat1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar 6 bin TL bütçem mevcut. Sıfır veya ikinci el laptop satın alacağım.
Önceliğim taşıması kolay, şarjı uzun giden ve metin2 veya silkroad tarzı oyunlarda kasma donma yapmayacak. Bir bilgisayar tavsiyesi arıyorum? Öneriniz nedir? Huaweii Matebook D14’e bakıyorum bu aralar bu cihaz karşılar mı bunları?

önemli not; metin2 de hiç bir oyun kasmaz demeyin. Kalabalık yerlerde veya uzun kullanımda(5-6 saat) kasmaması gerekiyor.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Arkadaşlar merhabalar 6 bin TL bütçem mevcut. Sıfır veya ikinci el laptop satın alacağım.
Önceliğim taşıması kolay, şarjı uzun giden ve metin2 veya silkroad tarzı oyunlarda kasma donma yapmayacak. Bir bilgisayar tavsiyesi arıyorum? Öneriniz nedir? Huaweii Matebook D14’e bakıyorum bu aralar bu cihaz karşılar mı bunları?

önemli not; metin2 de hiç bir oyun kasmaz demeyin. Kalabalık yerlerde veya uzun kullanımda(5-6 saat) kasmaması gerekiyor.
valla 6 bine yüzüne tükürmeyeceğin laptoplar var sıfır olacaksa ikinci ele yönelmen daha doğru olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

amcam 2 sene önce monster almıştı. Arkada 7 8 tane silkroad çarı açık bırakıyor ve uzun süre çalışıyor bana mısın demiyor cihaz ikinci el bulursan alabilirsin

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Alacağın 10 yaşında bir laptop dahi bu oyunlar açar diye düşünüyorum. Yıllar gereği oyunlarda büyük güncelleme olmamışsa eğer..

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954
Alacağın 10 yaşında bir laptop dahi bu oyunlar açar diye düşünüyorum. Yıllar gereği oyunlarda büyük güncelleme olmamışsa eğer..
yok abi tek çar ile oynayacaksa sıkıntı olmaz fakat arkada 7 8 çar açıp bot ile kasılacaksa güçlü makine lazım

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,729
Hiç ikiden fazla açma ihtiyacı duymamıştım :)

Son mesajlar