5bin tl - 7bin tl arası toplama masaüstü(grafik proğramlar kullanılacak)

Bu konuyu okuyanlar

yunusyusufyunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba pc kasa donanım parçalarına ve fiyatları konusunda bilgi sahibi değilim, adobe (ps, ai, gibi), corel draw, bazende video düzenlemeleri işlerinde kullanmak için pc kasası toplamak istiyorum, oyun oynama huyum yok, hiç oyun oynamam, sadece grafik işler için lazım, donanım malzemeleri garantili olmasına dikkat ederek ikinci el bile pc kasası bakıyorum, aşağıda eklediğim linkteki pc iş görürmü, yada 5bin-7bin tl arasına kasa toplanırmı, önerilerinize ihtiyacım var. (linkteki monitörü almayacağım, monitörsüz pazarlık etmeye çalışacağım, önem verdiğim kısım kasanın iç donanım parçaları, monitörü ayrıca 2.el bulurum, niğdede yaşıyorum ikinci el olursa sadece bulunduğum şehirden alış veriş yaparım deneyerek, uzak illerden alamam.) sizce bu linkteki pc nasıl, 6bin, 6500 tl edermi etmezmi, kendim sil baştan pc mi toplamalıyım, teşekkür ederim. Garantili yayın bilgisayarın - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 858149624

Oğuzhan Pekdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
34
depolamada sana sıkıntı yaratabilir bu pc ama daha sonralarda tek bir m2 ssd takmalısın adobe kullanıcaksan nvidia lı bir sistem bak soğutma tarafında eksik bir pc bu sıvı soğutma yok radeon ekran kartı oda ısınır işlemcisi iyi ama adobe pcyi yorar ısındırır tek sıkıntı soğutması olur bu pcnin 7bin bütçeyle sıvı soğutmali daha iyi işlemcili bir sistem toplanır

yunusyusufyunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
depolamada sana sıkıntı yaratabilir bu pc ama daha sonralarda tek bir m2 ssd takmalısın adobe kullanıcaksan nvidia lı bir sistem bak soğutma tarafında eksik bir pc bu sıvı soğutma yok radeon ekran kartı oda ısınır işlemcisi iyi ama adobe pcyi yorar ısındırır tek sıkıntı soğutması olur bu pcnin 7bin bütçeyle sıvı soğutmali daha iyi işlemcili bir sistem toplanır
teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alarak pc toplayacağım, sağolun kolay gelsin

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Bu makina yazdığınız 2.elden çok daha iyi adobe vs için. Soğutucu gerekmeyebilir Gerekirse,150-200 tl ye bi soğutucu öneririm.
bw.PNG

emraltundas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba uzaktan kontrol edip alırsanız bana ulaşın 05416853230.Sağlam kasam var.

Son mesajlar