5500-6500 arası pc önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ICABC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese iyi forumlar
Pc toplamak istiyorum ama bu konuda pek bir bilgi birikimim yok maalesef. Kendi başıma izlediğim videolardan sistem topluyorum bakıyorum fiyat / * lara kadar çıkıyo :) Bunuda maalesef benim karşılayacak gücüm yok. Bilgili hocalarımdan ricam bana Örnek vermek gerekirse Battlefield 5 , red dead redemption 2 , Pubg , Wolfenstein youngblood , COD 2019 gibi oyunları yüksek ayarlarda oynayabiliceğim bir sistem önermenizi rica ediyorum.
Konuyu biraz daha açmam gerekirse
Monitörüm var 1 TB hardiskim var
en fazla 6500 liraya kadar çıkabilirim.
Oyun amaçlı istiyorum pc yi RGP iydi ışıktı falan filan pek onlarla işim yok bana işlevi önemli oynadığım oyun akıcı bir şekilde beni tatmin etsin yüksek ayarlarda yeter zaten profilime baktığınızda 10 senedir nasıl bir pc ile takıldığımı görebilirsiniz :D
Birde son olarak Nacizane fikrim madem bu kadar para veriyorum beni uzun bir süre idare edebilsin İleriye dönük bir sistem istiyorum.
Sürekli istiyorum önerir misiniz gibi kelimeler sarfediyorum lütfen affola kusuruma bakmayın. Sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Vatanda bugün son gün. Çok iyi bi KDV indirimi var. Paran hazırsa,topluyayım hemen.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
son 1,5 saat Hemen toplamamız lazım. :(Monitörün 60 hz demi.

ICABC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son 1,5 saat Hemen toplamamız lazım. :(Monitörün 60 hz demi.
Valla hz bilmiyorum eski bi monitör viewsonic marka kendinden hapörlörlü :D Ama monitör şimdilik istemiyorum 1 2 ay sonra 144 hz olanından almak istiyorum

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Eb.PNG

Hazır.

ICABC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 91319
Hazır.
Ellerine sağlık ustam bir sorum olucaktı lütfen kusura bakma hatta 2-3 soru birden.
1. Eklediğin ekran kartına ısınma problemleri var sapphare ekran kartı alıcağına Msi Geforce vs al diyenler çok var internette ben daha önceden araştırdığımda İşte geneli şu 2 sorundan yakınmış 1. Isınma problemi var 2. driver problemi var diye
2. sorum Bu pc beni kaç sene götürür.
3. Dediğim oyunları yüksek ayarda kasmadan oynayabilir miyim Ellerine sağlık tekrardan

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
RX 5700 için bu oyunlar hafif kalır.

Kaç sene gideceği artık bu bütçe ile pek önemli bi soru değil.Çünkü bu fiata ne hazır sistemlerde ne de diğer sitelerden topllama ile bu makinaının oyun gücünde başka bi makina toplanabileceğini ,kesin,sanmıyorum.
5700 serisinin ilk çıktığında genel olarak tüm markalarda driver sorunları oldu. Şu an hemen hemen hepsi çözüldü.Driveri ,markalar çıkarmıyor ,AMD çıkartıyor.

Kartın ısı değerleri.

Son düzenleme:

ICABC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
RX 5700 için bu oyunlar hafif kalır.

Kaç sene gideceği artık bu bütçe ile pek önemli bi soru değil.Çünkü bu fiata ne hazır sistemlerde ne de diğer sitelerden topllama ile bu makinaının oyun gücünde başka bi makina toplanabileceğini ,kesin,sanmıyorum.
5700 serisinin ilk çıktığında genel olarak tüm markalarda driver sorunları oldu. Şu an hemen hemen hepsi çözüldü.Driveri ,markalar çıkarmıyor ,AMD çıkartıyor.

Kartın ısı değerleri.
Ellerine sağlık abicim bankadan parayı çekip hallediyorum birazdan tekrar tekrar çok teşekkür ederim