50gb geçmedim hızım yinede düştü

Bu konuyu okuyanlar

matelot_anton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ay bilgisayar tamirdeydi.Yaklaşık 3 haftadır.Bilgisayar bir kaç gündür bende ve yaklaşık 24 gb küsür downloadım var.Fakat hızım 1 mbps düşmüş durumda.Ttnet kafayı sıyırdı herhalde düşürmüşken herkesinkini düşürelim diyorlar.

erk2007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu aralar pek çok arkadaşımın başına geldi bu, gerçekten hangi tarifeyi kullanıyorsunuz?

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ttnet düdüklüyor artık herkesi belli

matelot_anton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 Mart itibariyle 12 ay kampanyalı netlimitsiz 8 Mbps'ye kadar olan tarifeye geçtim ama şimdiye kadar hiç 39,90 ödemedim.hep bir şekilde arttı fiyat.Şimdide hız düştü.Geçen ayda düşmüştü fakat 50gb geçmiştim.Bu ay 24,6 gözüküyor ama hızım 1mbps.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
1 Mart itibariyle 12 ay kampanyalı netlimitsiz 8 Mbps'ye kadar olan tarifeye geçtim ama şimdiye kadar hiç 39,90 ödemedim.hep bir şekilde arttı fiyat.Şimdide hız düştü.Geçen ayda düşmüştü fakat 50gb geçmiştim.Bu ay 24,6 gözüküyor ama hızım 1mbps.
24 Saat içindeki down miktarı sayılmıyor. Bilginize. Yarın akşam bakarsnaız 50 değilse ozaman müşteri hizmetlerini aranıyınız.

matelot_anton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama 24 saatir bir şey yüklemedim zaten.En iyisi aramak gerçi yardımcı olacaklarını hiç düşünmüyorum.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Benim 100 gb dan sonra düştü.

Senin durumun içinde TTnet le herşey münkün diyorum. Geçmiş olsun.

Bu ttnet milleti kazıklamaya iyice alıştı anlaşılan

ankarali_gnc"

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu ay bilgisayar tamirdeydi.Yaklaşık 3 haftadır.Bilgisayar bir kaç gündür bende ve yaklaşık 24 gb küsür downloadım var.Fakat hızım 1 mbps düşmüş durumda.Ttnet kafayı sıyırdı herhalde düşürmüşken herkesinkini düşürelim diyorlar.

aynı sorun bendede var 444 0 375 aradım salak salak birde bana beyfendı 25gb aştıgınız için hızınız duşmus demezmi kan beynıme cıktı ey dedım salak 32gb download yapmısım daha 18gb hakkım var 50gb cıkmadımı bu olay dedım yetkililere aktarıcam dedi dedım sen yetkili deilmisin:D sonra aradıgım saatı sanıyesıne kadar yazdım
https://tuketici.btk.gov.tr/

adresine şikayet ettim ben 8mbps parası oduyorum aylık 1mbps degil sonuçta

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
İlk internet kullandığımda 1mbitlik paketim vardı 29TL lik. Bir ay kotayı geçmişim diye bana 57 TL fatura gelmişti. İşin ilginç tarafı o ay tatilde olmamız ve interneti hiç kullanmamamız :)
Anlıycağın TTNET ile herşey mümkün.

matelot_anton

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ay yine tekrarlandı bu olay.24 gb downloadım vardı hızım yine düştü.Bu sefer dayanamadım aradım ttneti.4-5 dk kontrolle geçti zaten ondan sonra sistemden interneti açıp kapadılar.Daha sonra dns ayarlarınızı değiştirebiliir misiniz diye sordular.Değiştirdim bende.Yeni dns ayarlarımız bunlar sizinkiler eski kalmış,sorun ondan dediler.Hızım eski haline geldi.Sorun çözüldü şimdilik.