5000 TL'ye kadar bu laptoplar alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

assismoreira

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kız Kardeşim peyzaj mimarlığı okuyacak oyun oynyan biri değil max kullanacağı autocad tarzı programlar. ona 5.000 tl ye kadar bilgisayar bakıyoruz

Şu ikisi arasında kaldım sizce bunlar alınır mı veya 5.000'e kadar başka önerdiğiniz bilgisayar var mı ?

AlihanKimki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acer ile aynı özelliklere sahip aslında neden bunu almalıyım hocam ? 700 lira verilir mi ekstradan
bence güzel bir bilgisayar hem estetik ve göz açısından hemde özellikleri açısından mesela şöyle ,
kamerası klavyenin gizli bir yerine konumlanmış durumda ve istediğin zaman bir dokunmada kamerayı açıp kapatabiliyosun bu şu hack mevzuları için iyi bir çözüm
birde bilgisayarın power butonunda parmak izi okuyucu var gayet hızlı çalışıyor aynı telefon gibi
benim fikirlerim bunlar tabi gerisi sizin düşüncenize kalmış
Mesaj otomatik birleştirildi:

acer ile aynı özelliklere sahip aslında neden bunu almalıyım hocam ? 700 lira verilir mi ekstradan
200 tl indirim kuponuda var bu arada ben aldığımda bu bilgisayarı hem indirimdeydi hem kuponu uygulamıştım ben 4,100 liraya aldım

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54

Assismr977

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
2 sinden birini seçicekseniz.

benim önerim: HP 15-DW2009NT Intel Core i5 1035G1 8GB 512GB SSD MX330 Fiyatı
programlara yeter

Hocam bu fiyata çıkamıyoruz malesef ya

Acerler arasında neden mx330 lu yerine bunu tercih ettiniz acaba

bence güzel bir bilgisayar hem estetik ve göz açısından hemde özellikleri açısından mesela şöyle ,
kamerası klavyenin gizli bir yerine konumlanmış durumda ve istediğin zaman bir dokunmada kamerayı açıp kapatabiliyosun bu şu hack mevzuları için iyi bir çözüm
birde bilgisayarın power butonunda parmak izi okuyucu var gayet hızlı çalışıyor aynı telefon gibi
benim fikirlerim bunlar tabi gerisi sizin düşüncenize kalmış

200 tl indirim kuponuda var bu arada ben aldığımda bu bilgisayarı hem indirimdeydi hem kuponu uygulamıştım ben 4,100 liraya aldım

Alırsam eğer 5k olacak fiyat stokta da yokmuş zaten şık bilgisayar ama huawei bilgisayarda ne kadar iyi pek fikrim yok doğrusu ayrıca 4300 e de aynı ekran kartlı işlemcili bilgisayar varken diğerini almak mantıklı gelmedi

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Hocam bu fiyata çıkamıyoruz malesef ya

Acerler arasında neden mx330 lu yerine bunu tercih ettiniz acaba

Alırsam eğer 5k olacak fiyat stokta da yokmuş zaten şık bilgisayar ama huawei bilgisayarda ne kadar iyi pek fikrim yok doğrusu ayrıca 4300 e de aynı ekran kartlı işlemcili bilgisayar varken diğerini almak mantıklı gelmedi
2 tane pc istemissiniz. bende 2sinden birinii seçersiniz diye seceneklerden en iyisi o idi

ayrıca mx330 lu 2 sindede yok sana verdiklerimden.

Assismr977

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
onu sana önermedim zaten :D
Tamam hocam bilgisayar bakmaktan beynim yamuldu yanlış anladım kusura bakmayın :D

Bende onu almaya düşünüyordum 4500 den 5k ya çıkabildik şu an matebook d15 ile acer arasında kalsanız hangisini alırsınız özellikleri hemen hemen aynı freedos olması dışında

EmreM.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Matebook D15 kullanıyorum şuan üründen gayet memnunum.

EmreM.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam bahsettiğiniz programları kullanmadığım için bilgim yok. Ufak bir araştırmayla bulabileceğinizi düşünüyorum.

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Tamam hocam bilgisayar bakmaktan beynim yamuldu yanlış anladım kusura bakmayın :D

Bende onu almaya düşünüyordum 4500 den 5k ya çıkabildik şu an matebook d15 ile acer arasında kalsanız hangisini alırsınız özellikleri hemen hemen aynı freedos olması dışında
sorun değil :)

kız Kardeşim peyzaj mimarlığı okuyacak oyun oynyan biri değil max kullanacağı autocad tarzı programlar. ona 5.000 tl ye kadar bilgisayar bakıyoruz

Şu ikisi arasında kaldım sizce bunlar alınır mı veya 5.000'e kadar başka önerdiğiniz bilgisayar var mı ?

2si arasında kaldınız ic,n

Huawei Matebook 13 2020 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Fiyatı 5k alabilirsiniz. tam ablanlık :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
892
Acer almayın ucuz diye.Kasa 2 3 yıl sonra elinizde kalıyor,zor toparlıyorsunuz.Zamanında aldım birkaç ay önce menteşe attı.

TeamSnow Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Acer almayın ucuz diye.Kasa 2 3 yıl sonra elinizde kalıyor,zor toparlıyorsunuz.Zamanında aldım birkaç ay önce menteşe attı.

[/QUOTE]
ben eğer 2sinden birini seçiçekse Acer Aspire A315-42-R5Y3 AMD Ryzen 5 3500U 8GB 256GB SSD Fiyatı
bu pc 3-4 daha iyi kullanılırsa 4-5 yıl götürür. ama ablası iş olarak kullanacağı icin cok 3-4 yıl veya daha fazla götürür.

konuyu acan arkadasa eğer alabiliyorsa sunları alsa daha kaliteli olur.

direk win10 lu geliyor. istediğiniz gibi.