5000 Tl Ye Kadar Telefon Önerileri ?

Bu konuyu okuyanlar

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Herkese merhabalar ,
Xiaomi Redmi Note 10 Pro ( yaklaşık 4000 tl fiyatı ) telefon almayı düşünüyordum ancak Oppo Reno 4 Pro da ilgimi çekti ?
5000 TL ye kadar bütçeyle bu iki telefondan birini mi almalıyım yoksa başka tavsiyeleriniz var mı ?
Düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim , şimdiden herkese yorumlar için teşekkür ediyorum .

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Oyun performansı önemli diyorsanız Mi 10T, dizi film izlerim ekran önemli diyorsanız Poco F2 Pro.

Xaynthex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Telefondan hiçbir zaman oyun oynamam , sadece günlük kullanılan programlar yeterli oluyor benim için , istediklerimi donma , kasma olmadan rahatça akıcı bir şekilde yapmak ve güzel kamerası olan bir telefon yeterli olur benim için
Oyun performansı önemli diyorsanız Mi 10T, dizi film izlerim ekran önemli diyorsanız Poco F2 Pro.
Telefondan hiçbir zaman oyun oynamam , sadece günlük kullanılan programlar yeterli oluyor benim için , istediklerimi donma , kasma olmadan rahatça akıcı bir şekilde yapmak ve güzel kamerası olan bir telefon yeterli olur benim için

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
F2 Pro sizin için daha uygun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnız 5300'e de bu dediğim ikisinin öne çıkan özelliklerinin birleşmiş hali Poco F3 var ve fiyatı geçenki kampanya ile 5000'e düştüyse tekrardan aynı fiyata düşecektir. Şu an telefona ihtiyacınız varsa F2 Pro ama almışken daha iyisi olsun düşmesini beklerim derseniz Poco F3 daha mantıklı bir tercih olur.