5000 tl civarı laptop arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

ByEnginar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle merhabalar. Üniversiteye bu sene başladım mekatronik mühendisliği okuyorum ve beni üniversite boyunca götürecek bir laptop almak istiyorum. Malum dolar artıyor ve yakın zamanda da inecek gibi durmuyor ben de daha fazla artmadan işimi görecek bir şey almak almak istiyorum. C proglamlama dili ve diğer derslerimde sorun yaşamadan kullanacağım, dizi film izleyeceğim, sosyal medyada takılacağım, yaklaşık 5000tl civarı veya benzer özelliklere sahip önerebileceğiniz daha uygun fiyatlı, çok ağır olamayan ( her gün 2 saat yol gittiğimi göz önünde bulundurarak), kasmayan, hızlı bir şey arıyorum ve oyunlara pek ilgili değilim. Marka olarak da birkaç tanıdığım lenovo hp veya asus tercih et diyorlar bu konuda da fikirlerinizi almak isterim. Yorumlarınızı ve önerilerinizi merakla bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Vincenzoo

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Merhaba dostum,

Şu iki model arasında karar ver derim:

tercihini lenovodan yana yapabilirsin depolama açısından bakarsan. Bütçenin biraz üstünde ama değer.

ByEnginar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yardımınız ve ilginiz için çok teşekkürler :) bir arayış içindeyken değerli mesajlarınıza geri dönüş yapamadım maalesef. İyi günler dilerim sizlere