5000-6000 TL Gaming Laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Heisenberg-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 5000-6000 TL bandında laptop aramaktayım. Oynadığım oyunlar CS GO ve PUBG. Isınmada sorun çıkarmayacak ve 5-6 yıl kullanabileceğim güzel bir öneriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler.

GurkanDogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selam arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 5000-6000 TL bandında laptop aramaktayım. Oynadığım oyunlar CS GO ve PUBG. Isınmada sorun çıkarmayacak ve 5-6 yıl kullanabileceğim güzel bir öneriniz varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Game garaj sitesine gir blaster 5 tn diye bir laptop var onu öneririm şiddetle

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,893

Heisenberg-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Reaksiyon puanı
6,381
Bende bunu almayı düşünüyordum ssd ve ram takviyesi ile uzun yıllar kullanırım diye düşünüyorum,teşekkürler
Hocam Monster'ın laptoplarında kasanın malzeme kalitesi yok hafif bastırınca neredeyse içine göçecekmiş gibi oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde bende Monster'ın linikini atacaktım ama malzeme kalitesi olmadığını bildiğim için atmadım. HP ve Asus en iyi malzeme kalitesi olan markalar.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bende bunu almayı düşünüyordum ssd ve ram takviyesi ile uzun yıllar kullanırım diye düşünüyorum,teşekkürler
Rica ederim. Ben genelde böyle durumlarda kendi kullandığım, deneyimim olan ürünleri önermeye çalışıyorum. Monster kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Bir sorun yaşamadım, malzeme kaliteside bence gayet yeterli. F/P olarak güzel ürünleri var. Bu şekilde değerlendirmek lazım. Her ne alırsanız, güle güle kullanın.

Heisenberg-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim. Ben genelde böyle durumlarda kendi kullandığım, deneyimim olan ürünleri önermeye çalışıyorum. Monster kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır. Bir sorun yaşamadım, malzeme kaliteside bence gayet yeterli. F/P olarak güzel ürünleri var. Bu şekilde değerlendirmek lazım. Her ne alırsanız, güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim