Öneri 500 TL klavye önerisi

Bu konuyu okuyanlar

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Profesyonel Squad (joinsquad) oyuncusuyum. Q E mekaniği çok kullanıyorum. İstediğim klavye çok sesli olmasın (yurtta kalıyorum), RGB falan umurumda değil sadece aydınlatması olmalı, bütçeye göre düşük gecikmeli uzun ömürlü klavye arıyorum. Bir küçük modellerden bir de klasik boyutlu klavye önerisi alabilir miyim?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Mekanik klavyeler şak şak ses yapar. tuş İçinde yaylı sistem var. Bastığında çentikten çıkma sesidir o.
Sessiz mekanik klavye fiyatı bence baya fazla olur.

Membran klavye ara bul. Mekanik yaylı sistem değil. Silikon üzerindedir tuşlar.
Sadece yapacağın iş tuşları tek tek çıkarıp plastiğin plastiğe sürten yan tarafların yağlamak. Çok sessiz ve kaymak gibi klavye olucak.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Mekanik klavyeler şak şak ses yapar. tuş İçinde yaylı sistem var. Bastığında çentikten çıkma sesidir o.

Sadece yapacağın iş tuşları tek tek çıkarıp plastiğin plastiğe sürten yan tarafların yağlamak. Çok sessiz ve kaymak gibi klavye olucak.
Sessiz mekanik klavyeler de var cherry mx gibi. Ama 500 tl bütçe ile membran almanızı öneririm o fiyata kalitesiz olurlar ve zaten sessiz olanlardan alamazsınız.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,803

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Anladım. Peki önerebileceğiniz membran klavye var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sessiz mekanik klavyeler de var cherry mx gibi. Ama 500 tl bütçe ile membran almanızı öneririm o fiyata kalitesiz olurlar ve zaten sessiz olanlardan alamazsınız.
Membran önerebilir misiniz?

Membran sessiz klavye önerebilir misiniz?

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089

furiii

Kowalski
Reaksiyon puanı
309
membran sevmem ben, mekanik gibisi yok :D sesli olsa da keyif veriyor.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,803

GriZzLy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Yurtta kalmasam mekanik alırım ama pat küt sesleriyle show haberde klavye sesinden dolayı yurtta çıkan kavgada 2 ölü 1 yaralı haberi görürsünüz. ?

Ucuz Sade ve şık severim. aha bu gibi.

Bende de A4tech var blue aydınlatmalı. Kaç yıl oldu ilk günkü gibi güzel kalmış. :)
Ben de böyle severim ama 4000 saatlerde comp. Squad oyuncusu olduğum için atıyorum aynanda 4 5 tuşa tıklamama izin verecek, tepkime süresi az bir klavye lazım oluyor. Klavye gecikmesi hissedilen bir şey bence.

Son düzenleme:

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,089
Yurtta kalmasam mekanik alırım ama pat küt sesleriyle show haberde klavye sesinden dolayı yurtta çıkan kavgada 2 ölü 1 yaralı haberi görürsünüz. ?

Ben de böyle severim ama 4000 saatlerde comp. Squad oyuncusu olduğum için atıyorum aynanda 4 5 tuşa tıklamama izin verecek, tepkime süresi az bir klavye lazım oluyor. Klavye gecikmesi hissedilen bir şey bence.
Abi klavye işte düğmeye bastığın anda harf amerikada oluyor. Ondan hızlı ne ola? :D