500 TL Kafa Üstü Kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Efe Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
500 lira civarı sağlam bass veren kulaklık hangisidir kafa üstü olursa daha iyi olur

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Jack girişli bişey arıyorsanız bilemem ama USB ile bağlanan monster pusat virtual 7,1 var sadece USB ile olan yere bağlanabilir yani PC başında dinliceksen asla sorun olmaz bass kalitesine gelirsek içinde titreşim ünitesi var ve bass vurduğunda son sesde kulaklığı çıkarıp kulağını kaşıyabilirsin son sesde bile en ufak cızırtı yapmıyor şuan başka bir kulaklık kullanıyorum ve sadece müzik için onu geri almak istiyorum USB ile neden bağlanıyor dersen USB Jack girişinden çok daha berrak ve net ses verir ama büyük bişey böyle kallavi boyutta bir bak istersen link aşağıda

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatkulaklik/pusat-kulaklik.html

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Jack girişli bişey arıyorsanız bilemem ama USB ile bağlanan monster pusat virtual 7,1 var sadece USB ile olan yere bağlanabilir yani PC başında dinliceksen asla sorun olmaz bass kalitesine gelirsek içinde titreşim ünitesi var ve bass vurduğunda son sesde kulaklığı çıkarıp kulağını kaşıyabilirsin son sesde bile en ufak cızırtı yapmıyor şuan başka bir kulaklık kullanıyorum ve sadece müzik için onu geri almak istiyorum USB ile neden bağlanıyor dersen USB Jack girişinden çok daha berrak ve net ses verir ama büyük bişey böyle kallavi boyutta bir bak istersen link aşağıda

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatkulaklik/pusat-kulaklik.html

Hocam arkadaş mobil aksesuar olarak açmış konuyu. Çok da gerek yok gibi Gaming Headsete?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Gaming için deyil aslında ben bass yönünde. Bağsetmişdim aslında ama sadece telefon için kullancaksa beste bye Dre veya Jbl gibi markalara bakması gerekiyor

Efe Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Telefonda kullanıcam çoğunlukla

Enk.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
jbl t450bt günlük kulanım için güzel

Özgür Ç..

Müdavim