500 TL Kablosuz Müzik Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Maximum 500 TL verebilirim. Kulak çevreleyen Bluetooth müzik kulaklığı arıyorum. ANC'si olacak. Genelde basslı şarkılar dinlesem de enstrüman sesleri ve yüksek çözünürlükte ses kalitesi benim için çok önemlidir. Bass, mid ve tiz ses kaliteleri (puanları) ortalamanın altında olmamalı. Tabii bu fiyat bandında aradığım özellikleri bulmak biraz zor ama bu özelliklere en yakın kulaklıkları önerebilirsiniz. (Kulak çevreleyen demek yani oyuncu kulaklıkları gibi kulağı kapatan modeller en az 40 mm sürücüleri oluyor mpow h10 h5 h7 gibi)

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Anker Soundcore Life Q10 veya Taotronics Soundsurge modellerinden birisi olabilir. Bu modellerde ANC çok kaliteli olmasa da orta seviyededir.

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419
Maximum 500 TL verebilirim. Kulak çevreleyen Bluetooth müzik kulaklığı arıyorum. ANC'si olacak. Genelde basslı şarkılar dinlesem de enstrüman sesleri ve yüksek çözünürlükte ses kalitesi benim için çok önemlidir. Bass, mid ve tiz ses kaliteleri (puanları) ortalamanın altında olmamalı. Tabii bu fiyat bandında aradığım özellikleri bulmak biraz zor ama bu özelliklere en yakın kulaklıkları önerebilirsiniz. (Kulak çevreleyen demek yani oyuncu kulaklıkları gibi kulağı kapatan modeller en az 40 mm sürücüleri oluyor mpow h10 h5 h7 gibi)
akg y400

kmldn_cvck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Ben bundan 4 ay önce 500₺ ye Oppo Enco W31 almıştım gayet memnunum.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Son düzenleme:

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19

Benimde kullandığım sevdiğim bir kulaklık. Jbl demek bass demek zaten. Bütçenden biraz fazla.

Bu da olur.
Beyler öneriler için sağolun ama benim istediğim tarz kulak üstü değil, kulak içi değil, kulak çevreleyen. Kulağı kapatan modeller yani. Bütün oyuncu kulaklıkları nasıl? Kulağı sarıyor değil mi? Benim aradığım müzik kulaklığı böyle bir kulaklık. Sürücüleri en az 40 mm oluyor sanırım o kulaklıkların tamamı.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Beyler öneriler için sağolun ama benim istediğim tarz kulak üstü değil, kulak içi değil, kulak çevreleyen. Kulağı kapatan modeller yani. Bütün oyuncu kulaklıkları nasıl? Kulağı sarıyor değil mi? Benim aradığım müzik kulaklığı böyle bir kulaklık. Sürücüleri en az 40 mm oluyor sanırım o kulaklıkların tamamı.

Profesyonel müzik kulaklıkları yapan bir firmanın kulaklıkalrı dikkatimi çekiyor link aşağıda.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya bu

Eskopya27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
https://www.hepsiburada.com/huawei-...ye-garantili-p-HBV00000CW5UI?magaza=Mobiloomm ben bu kulaklığı kullanmaktayım bence uygun fiyata güzel bir kulaklık
Lütfen ne tür bir kulaklık istediğime bakabilir misin ona göre öneri yapalım lütfen

Profesyonel müzik kulaklıkları yapan bir firmanın kulaklıkalrı dikkatimi çekiyor link aşağıda.

Veya bu

İlk önerin baya uçuk bir fiyatta olumlu yorumları var fakat max 500 tl verebilirim belki 500 bile veremeyebilirim.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57
jbl 700bt 530 lira 500 veremem dersen biraz daha bakayım.

Quantum99

Asistan
Reaksiyon puanı
57

İddialı bir ürün 57mm sürücüler fiyatıda güzel ayrıca. Ben bile beğendim :D

İddialı bir ürün 57mm sürücüler fiyatıda güzel ayrıca. Ben bile beğendim :D
Amazonda 359 lira