500-550 tl ye android telefon

Bu konuyu okuyanlar

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a.beyler.ben yaklaşık bir aydır telefon araştırıyorum.bütçem kısıtlı en fazla 550 verebilirim.Telefonda kullandığım özellikler;
-öncelikle oyun seven ve oynayan biriyim fazla iyi olmasına gerek yok ama basit 3 boyutlu oyunları çalıştırmasını istiyorum
-internette sık dolaşırım ve sosyal ağlara girerim(adobe flash olmalı)
-kamera orta düzey yeterli
-ekran ne kadar büyük ve iyiyse o kadar iyi ama fazla önemsemem.
-müzik biraz fazla dinlerim.kulaklık ses kalitesi iyi olmalı.
-sar değeri fazla yüksek olmamalı.
arkadaşlar ben bu özelliklere göre birkaç telefon buldum.
-htc desire c(en çok bu içime sindi.)
-lg optimus l5
-avea in touch(zte blade)
ekranı en iyi olan zte fakat sar değeri yüksek biraz,diğer özelliklerde htc yi düşünüyorum,lg ye pek sıcak bakmıyorum pek beğenilmiyormuş aynı şekilde sar değeri yüksek.Samsung telefonlar bu fiyata pek güzel değil diyorlar. Sizin fikriniz nedir?ÖNEREBİLECEĞİNİZ telefonlar var mı bu fiyata?(sony xperia önermeyin sar değeri çok yüksek ayrıca samsung ace hakkında pek olumlu yorum görmedim)
Şimdiden teşekkürler.

iptal

Doçent
Reaksiyon puanı
0
50 lira daha ekleyip Hepsiburada'dan, Motorola Atrix alabilirsin. Ayrıca kampanyaya denk getirirsen. 100 lira'da hediye çeki alır. Telefonu 500'e getirirsin.

Tam bir f/p ürünü.

POLİS-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG Optimus Hub al bence,sağlam,android ve gorilla glass ekran.399 TL (Media Mark)

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
hacı ben avea ın touch aldım 399 tl ye 12 taksit ama tarıfeye uygun olsaydı 360 tl ye gelıcektı ama olmadı herneyse ..memnunıyet olarak soyle soylıyeyım tabııkı kat kat ıyı telefonlar var ama bazı arkadaslar ı phone ve s3 ıle kıyaslama yapıyor ..ne alaka ın touch ın kapasıtesı bellı ben sadece bankacılık ıslemlerını yapmak ve nette dolasmak ıcın aldım..fazlasıyla karsılıyor..ıhtıyacımı guzel ya sevdım ben androıd ılk defa kullanıyorum ..biraz gerılerde kaldık ama fazlasına gerek yok o kadar para vermem ben ..sokaktan toplamıyoruz parayı ..

anll23

Asistan
Reaksiyon puanı
0
motorola atrix bayagi iyi fakat biraz eskidi ve android 4 e guncellenmiyor.motorola kullanan arkadaslar goruslerini yazabilirler mi