500 1000 tl arası boş pc kasası önerebilir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

ardak_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
havalandırması iyi tamperli camlı guzel bir boş kasa önerirmisiniz

bu arada konu başlığı yanlış ise kusura bakmayın yeniyim ve konu başlığını bulamadım

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
havalandırması iyi tamperli camlı guzel bir boş kasa önerirmisiniz

bu arada konu başlığı yanlış ise kusura bakmayın yeniyim ve konu başlığını bulamadım
Benim tavsiyem bu kasa uygun olur ama sen daha iyi bilirsin, işlemci fanı degisiceksen de eger bunu kullansan hiçbir sorun kalmaz ısınmayla ilgili https://www.hepsiburada.com/arctic-...cpu-sogutucu-p-HBV00000KLN2V?magaza=NanoPazar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani içeriye heryerden hava giriyor ısınmadan korkmana gerek yok bu kasada bence, YouTube bak bu tip kasalarla inceleme yapmışlardır

UnFrGvnG

Profesör
Reaksiyon puanı
989
Benim tavsiyem bu kasa uygun olur ama sen daha iyi bilirsin, işlemci fanı degisiceksen de eger bunu kullansan hiçbir sorun kalmaz ısınmayla ilgili https://www.hepsiburada.com/arctic-...cpu-sogutucu-p-HBV00000KLN2V?magaza=NanoPazar

Yani içeriye heryerden hava giriyor ısınmadan korkmana gerek yok bu kasada bence, YouTube bak bu tip kasalarla inceleme yapmışlardır
İşlemci fanina dikkat ederek al degisiceksen eğer her fan uymuyor işlemciye, giriş yerleri farkli oluyor

Ya benim onerdigimin önü açık hava aliyor , bu onu acik değil onu al bence

ardak_23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
İşlemci fanina dikkat ederek al degisiceksen eğer her fan uymuyor işlemciye, giriş yerleri farkli oluyor

Ya benim onerdigimin önü açık hava aliyor , bu onu acik değil onu al bence
bunun önünde tamperli cam yok mu ?

®Shift®

Profesör
Reaksiyon puanı
1,805
ama soğutması çok iyi değil.