50 GB Online Dosya Deposu

Alengirli

Dekan
Sabit diskinizdeki tüm içeriği internete yedeklemek ister misiniz? ADrive artık çok daha kullanışlı bir arayüze sahip.

Hiçbir ücret talep etmeden tam 50 GB ücretsiz online depo sunan ADrive, arayüzünde bazı değişiklikler yaparak daha kullanıcı dostu bir kimliğe büründü.
Web tarayıcısından ayrılmadan Zoho ile dosya düzenleme, e-posta ile URL paylaşımı, 1 TB'a kadar dosya paylaşımı gibi özellikleri bulunan ADrive'da FTP erişimi, çoklu indirme, SSL koruması, 1 TB depolama alanı gibi gelişmiş özellikler için ise ücretli bir hesap almanız gerekiyor.
:: Bildiğiniz diğer dosya depolarını forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ADrive
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

onursevim

Profesör
Onursal Üye
Konuya saygısızlık olsun diye demiyorum. Ama gereksiz. Niye bizde bu bağlantı varken hiç mi hiç gerek yok. Sinir krizlerine girmek isteyen biri olacağını sanmıyorum.

-erdo-

Üyecik
arkadaşlar 15 gün için mi geçerli benim jeton düşmedi yani 50 gb yi 15 gün mü kullancaz yoksa 15 gün kampanyamı

o2hrea

Üyecik
kapasite iyi 14 gün trial olması kötü... ve biz bu hızda 14 günde upload etsek siteye download etmeye waktimiz kalmaz

betelguese

Üyecik
Ben üye olmayı başardım.

50 GB ücretsiz diyor.. Fakat Free'nin özellikleri nedir. Free'de mutlaka bazı kısıtlamalar vardır. 14 Days diyor. 14 gün sonra kapanacaksa.. boşuna üye olduk.

HRNKC

Profesör
Türkiye de internetin up lık bir tarafı yok ! Onun için forever down diyor hayal kurmamanızı öneriyorum...

hiboz

Üyecik
benim karşılaştığım kısıtlama tek dosya için maks. 2 gb sınır var...ilk kez işime yarayacaktı Adrive o da olmadı...

minstally

Üyecik
Arkadaşlar sitede 14 gün trial yazısı ücretsizler için değil. Siz normal ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz.

Son mesajlar