50-150 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Araştırma yaptım ve arasında kaldığım kulaklıkları listeledim. Sizce içlerinden hangisini seçmeliyim? Bir tavsiyesi, kullanıcı yorumu vs olan yorum yazarsa çok makbule geçer. 20 TL daha eklesen tarzı durumlara gelince bütçe aşılıyor ve yakın fiyatlardan dolayı işin içinden çıkılamıyor :) O yüzden mümkün olduğunda fiyat aralığına göre öneri bekliyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
SN-R7 Mesh Plus öneririm.

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
SN-R7 Mesh Plus öneririm.

Daha önce kullandınız mı?

buna da bir bak derim james donkey kötü bir marka değil

Baktım şimdi, şöyle söyleyeyim GamePower Medusa 7.1 satın aldım, 3-4 gün sonra iade ettim, 7.1 ve uygun fiyattı ama bana ebat olarak çok ağır geldi ve sesin orijinalliği kulaklık olarak değil daha çok kolon gibiydi. Kafamı komple sarıyordu, sesi biraz açsam kolon gibi dışarıya ses gelip rahatsız ediyordu, kısınca da hafif seslerde yetersiz kalıyordu. O kulaklıktan sonra diğer tüm 7.1 ve kulak yerleri hafif büyük gözüken kulaklıklara önyargım oluştu :D

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Daha önce kullandınız mı?

Baktım şimdi, şöyle söyleyeyim GamePower Medusa 7.1 satın aldım, 3-4 gün sonra iade ettim, 7.1 ve uygun fiyattı ama bana ebat olarak çok ağır geldi ve sesin orijinalliği kulaklık olarak değil daha çok kolon gibiydi. Kafamı komple sarıyordu, sesi biraz açsam kolon gibi dışarıya ses gelip rahatsız ediyordu, kısınca da hafif seslerde yetersiz kalıyordu. O kulaklıktan sonra diğer tüm 7.1 ve kulak yerleri hafif büyük gözüken kulaklıklara önyargım oluştu :D

Edit: Konuyu sonlandırmak adına bilgi vereyim, Sn-r7 Mesh Plus satın aldım. Bilgisayarımda donup kalma, seslerde cızırdama tarzı problemler yarattı. Sesin orijinalliğini önemsiyorum, ses kalitesini ben beğenmedim, verdiği sesin bas-tiz dengesi beni tatmin etmedi ve biraz da geriden gibi. Mikrofonu da kullandım ve arkadaşlarım arkadan bir rüzgar sesi geldiğini söyleyip durdular yani hiçbir şeyden memnun kalamadım maalesef. Bugün iadeye verdim ama paketlerken kapak kısmında ufak bir yeri yırttım umarım sorun çıkartmazlar... Bir daha da uygun fiyata 7.1 mi? Asla.