5 yıldır pc için para biriktiriyorum.PC önerisi 90.000 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BilmezKişi

Üyecik
Arkadaşlar 5 yıldır pc için para biriktiriyorum.Bir gazla başladım 30 tane kumbara ve bir tanede tüp kumbara doldurdum.Dün hepsini ailemle beraber saydık ve 90.bin tl çıktı.
Kısacası 90.000 tl ye 3 monitörlü 144 hz olsa yeter.Birde kasa önerebilicek varmı

KRZMNİTK

Doçent
İnternete bir adam 100.000 tl'ye bilgisayar toplamıştı. Youtube yazarsan çıkar ondan bir şeyleri kısarak toplayabilirsin.

BilmezKişi

Üyecik
O parayla araba alınır. 5 yılda o parayı nasıl biriktirdin merak ettim açıkçası.
Yöntem nedir aydınlat bizi dostum.
Hocam ailem okula sgönderirken 20 tl falan veriyordu.ayramlarda en az 1000 tl ile çıkıyorum.Normalde hepsine oyuna yatırıdım ama kendimi durdurup bilgisayarı hayal ettim.5 yılda bütün harçlıklarımla topladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç günde saydınız bozuk sa
4 günde saydık

Babam para senin istedğini yap dedi

CJ Bey

Doçent
Yasaklı
Hocam ailem okula sgönderirken 20 tl falan veriyordu.ayramlarda en az 1000 tl ile çıkıyorum.Normalde hepsine oyuna yatırıdım ama kendimi durdurup bilgisayarı hayal ettim.5 yılda bütün harçlıklarımla topladım

4 günde saydık

yatmadanmı

KRZMNİTK

Doçent
İtopyaya gir oradan kendin toplaya bas. Sonra önüne çıkan herşeyi en pahalıdan ucuza olarak seç ve en pahalılarını al 85.000tl felan yapıyo(monütör ün en pahalı sını alma )

havhavA

Asistan
Arkadaşlar 5 yıldır pc için para biriktiriyorum.Bir gazla başladım 30 tane kumbara ve bir tanede tüp kumbara doldurdum.Dün hepsini ailemle beraber saydık ve 90.bin tl çıktı.
Kısacası 90.000 tl ye 3 monitörlü 144 hz olsa yeter.Birde kasa önerebilicek varmı
biraz daha bekle nvidia 3090 kartını al istediğini oynarsın canın ne çekerse

BilmezKişi

Üyecik
S4ZP3TTT kodlu Özel Toplama Bilgisayar
Bu nasıl yanlışım varsa düzeltimisiniz

Eğer araştırma yapmış olsaydın öyle demediğini bilirdin bunlar makina ve arada küçük hatalar olabiliyor. 144hz de bu hatalar insanın gözüne gelmiyor. Aradaki fark bu
Ama 144 hz le 50 hz arasındaki fark şöyle sen 50z hzde daha adamı görememişken 144 hz veya 244 hz de adamı görmüş oluyorusn

Warrior_1905

Asistan

4 günde saydık

Bayağı iyi para eder de 90.000 eder mi ki?

BilmezKişi

Üyecik
Bayağı iyi para eder de 90.000 eder mi ki?
Hocam ben normalde her gün cips falan çok fazla harcardım neredeyse hiç harcamadım yemeği evden götürdüm.Birde halam her almanyadan geldiğinde 100 euro falan veriyordu

Bak bu çok ciddi bir para internetten sakın toplama git adam akkıllı istanbuldaysan git bi itopya mağazasına babanla söyle ordaki adama böyle böyle adamlar toplasın sana en bombasından
Güven olmazmı internete

havhavA

Asistan
Hocam ben normalde her gün cips falan çok fazla harcardım neredeyse hiç harcamadım yemeği evden götürdüm.Birde halam her almanyadan geldiğinde 100 euro falan veriyordu

Güven olmazmı internete
rakam çok yüksek hani 5000 tl fln olsa tamamda 90 000 tl gibi bi rakamdan bahsediyoruz

Warrior_1905

Asistan

Güven olmazmı internete
Hayırlı olsun diyelim ne diyelim.
Alırken internetten alma ama gözle görerek al ürünleri. Bir sorun olmasın sonra.

_Zaur_

Dekan
15000 e bir gaming laptop al. Gerisini topla ileride lazım olcak sonra
Üzülürsün neden ben bu kadar paraya bir defaya pc aldım ki? diye.
Oyun aynı oyun, Pc aynı pc. Laptop olunca da taşınması kolay toplayıp kenara bırakması kolay.

Yani aksiyona gerek yok masaüstü pc ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...