5 dersden kalıyorum ama edebiyattan geçiyorum sınıfı geçicekmiyim?

Bu konuyu okuyanlar

weairth

Öğrenci
sorudada dediğim gibi 5 dersten kalıyorum ama edebiyattan geçiyorum sınıfta kalıcakmıyım?

weairth

Öğrenci
kardeşimde 9.sınıf oda aynı oda geçiyormu bi yerded şöyle yazıyordu 'Doğrudan, yıl sonu başarı ortalaması ya da ortalama yükseltme sınavları sonunda sınıfını geçemeyen öğrencilerden başarısız olduğu ders sayısı en fazla üç olanlar bir üst sınıfa sorumlu olarak devam ederler. (9.sınıflar için)'

wpa_supplicant

Profesör
kardeşimde 9.sınıf oda aynı oda geçiyormu bi yerded şöyle yazıyordu 'Doğrudan, yıl sonu başarı ortalaması ya da ortalama yükseltme sınavları sonunda sınıfını geçemeyen öğrencilerden başarısız olduğu ders sayısı en fazla üç olanlar bir üst sınıfa sorumlu olarak devam ederler. (9.sınıflar için)'
Kardeşinin notunu söylememişsin ki, ben 10. Sınıfım

grbzz

Android, iOS, Smartphones...
Yönetici
Moderatör
Bizim zamanımızda baraj dersler vardı mesela dil ve anlatım. Ortalama 50'yi geçse bile o dersten kalırsan kalıyordun. Onu detaylıca bir araştır derim.

weairth

Öğrenci
Bizim zamanımızda baraj dersler vardı mesela dil ve anlatım. Ortalama 50'yi geçse bile o dersten kalırsan kalıyordun. Onu detaylıca bir araştır derim.
araştırdım ve edebiyattan kalmasan ve Dönem sonu puanın 50 üstü olursa kaçtane zayıfın olursa olsun geçersin diyor ve bende tam böyle.

SDN Son Haberler

Son mesajlar