5.5K bütçe ile laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ares1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selamlar. 5.5 K bütçem var. Oyun oynamıyorum, Adobe programları, arada bir film izleme ve klavye iyi olsun yeterli. Tavsiye edebileceğiniz laptop var mı? Önceliğim Asus. Şimdiden teşekkürler

ares1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam daha önce tavsiyeniz üzere Dell almıştım çok memnun kaldım. Fakat çok ısınıyor ve fan epey gürültülü tavsiyelerinize değer veriyorum çok sağ olun. Başka tavsiyeniz var mı acaba?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam daha önce tavsiyeniz üzere Dell almıştım çok memnun kaldım. Fakat çok ısınıyor ve fan epey gürültülü tavsiyelerinize değer veriyorum çok sağ olun. Başka tavsiyeniz var mı acaba?
Hangi Dell modeliydi? Oyun oynamayacağım dediğiniz için aşırı derecede bir ısınma yaşamazsınız merak etmeyin.

ares1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adobe programları kullanıyorum. Render yaparken oldukça ısınıyor. Klavye ile epey işim oluyor klavyesinden memnun kalmadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

vostro 5471 önceki tavsiyeniz

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Adobe programları kullanıyorum. Render yaparken oldukça ısınıyor. Klavye ile epey işim oluyor klavyesinden memnun kalmadım

vostro 5471 önceki tavsiyeniz
Bütçeni artırabilirsen bu ürüne bakabilirsin. İçerisindeki işlemci AMD'nin yeni işlemcisi ve fiyatına göre gayet iyi.

ares1212

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce hiç Lenovo kullanmadım. 6 k bandına kadar çıkabilirim. Oyun oynamıyorum. Dediğim gibi render yapabileceğim. Adobe Programlarını kullanabileceğim, dayanıklı bir bilgisayar istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme: