5.000-7.500 TL Laptop Önerisi

F/P için en çok tercih edilen marka sizce hangisidir ?

• Monster

• MSI

• HP

• ASUS

• LENOVA

• DİGER

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

mehmetsekerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sıfır yada 2.el takıntım yoktur, Fiyat performans bir ürün arıyorum. Monster - Msı - Hp - Asus - markaları agırlıklı.

mehmetsekerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Eğer kalınlık sizin için önemli değilse Monster alın. Ama ben ince istiyorum diyorsanız bu fiyatlarda Monster'in ince laptopları var. İsterseniz Monster'in HUMA serisinden alın onlar hem ince hem güçlü notebookları var. Bi şuna bakın derim:
Eğer kalın olsun aga boşver diyorsan:

mehmetsekerlii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer kalınlık sizin için önemli değilse Monster alın. Ama ben ince istiyorum diyorsanız bu fiyatlarda Monster'in ince laptopları var. İsterseniz Monster'in HUMA serisinden alın onlar hem ince hem güçlü notebookları var. Bi şuna bakın derim:
Eğer kalın olsun aga boşver diyorsan:

Huma modelleri nin ekran kartı performansını begenmiyorum, verilen para incelik için gibi geliyor bana (ince-kalın onemsız bu ebatlarda bana gore), ama
[/QUOTE] bu laptopa verilen para değer diye düşünüyorum. Fakat merak ettiğim bir diğer husus ise Monster ın bu laptopları fıyatlandırma seklının suan doları kac olarak gorupte hesapladıgını merak edıyorum.

DangerousRabbit46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
O kısmını bende bilmiyorum. Ama Monster fiyatları çok uygun. (Attığım laptopta Windows kurulu değil elle kurulması gerekir)