4500 liraya kadar oyun laptopu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herkese merhaba arkadaşlar bundan önce de konu açmıştım ama limitimi arttırabildim 4 yıldır aynı laptopu kullanıyorum ve şu an üniversitedeyim ve beni 4 sene rahat götürmesi lazım.Üniversitede olduğum için kalın bir oyun laptopu zor olur taşınabilirlik çok önemli benim için şuan aklımda msi gs70 modeli var hem ultrabook hem de oyun bilgisayarı sizce fiyatını hakeden bir ürün mü eğer tavsiye ederseniz 5000lira verilir mi ve sanırım bu modelin farklı ekran kartlı modelleri de var hangisini almalıyım 680m de gördüm 870m de vardı sanırım.Toshiba qosmio ya da asus rog serilerinden tavsiye alabilirim ama msi yi baya övdükleri için msi daha ağır basıyor.Ya da bu fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz başka hangi laptoplar var?
Bir başka sorum da konuyla biraz alakasız olacak ama halen neden en iyi oyun laptopu bile 1920ye 1080lerde sadece toshiba dell ve macbook gibi laptopların ekranı 1440pde anlayabilmiş değilim.4500 lira vereceksin yine de 1080p ekranda oynayacaksın telefonlarda bile quad hd ekran gelmeye başladı bunu da açıklayabilirseniz çok sevinirim.
Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

Son mesajlar