Soru 450 Tl Klavye

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Merhaba,
Klavye almak istiyorum bilek destekli olursa iyi olur. Valorant oynuyorum bazen yan bazen klavyeyi düz tutuyorum. Jett main olduğum için hızlı tepki vermesi benim için önemli. Çünkü hareketli bir oyun stiline sahibim. Maksimum 450 TL bütçem var, marka olsa iyi olur Steelseries Razer Corsair Logitech vb.

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,975
Üsteki arkadaşın attığını sakın alma o klavye dandik parana yazık olur trust gibi markalara para verilmez.

Benim önerim şunu al bilek desteğide var;

Pava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba,
Klavye almak istiyorum bilek destekli olursa iyi olur. Valorant oynuyorum bazen yan bazen klavyeyi düz tutuyorum. Jett main olduğum için hızlı tepki vermesi benim için önemli. Çünkü hareketli bir oyun stiline sahibim. Maksimum 450 TL bütçem var, marka olsa iyi olur Steelseries Razer Corsair Logitech vb.
Ben gamepower saber kullanıyorum genel olarak memnunum 1 tuşu takılma yaptı, servise yolladım sorunsuz değiştirdiler onun dışında memnunum

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Ben gamepower saber kullanıyorum genel olarak memnunum 1 tuşu takılma yaptı, servise yolladım sorunsuz değiştirdiler onun dışında memnunum
Gamepower Saber'de çınlama var diye biliyorum.

Pava

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Gamepower Saber'de çınlama var diye biliyorum.
O çınlamayı kulaklıka duymanın imkanı yok. Kulaklık takılı değilken ise kafanızı klavyeye yaklaştırmadığınız sürece duyamazsınız.
Bence bunu kafaya takmaya gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...