Soru 450 Tl Bir Klavye Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Merhaba,
Ben klavye almak istiyorum 450 TL bütçem var ne alabilirim. Bilek desteği önemli benim için Logitech, Razer, Steelseries gibi markalar önceliğimdir. Ne önerebilirsiniz ?
Tabii bu bütçeye SS almak zor.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bunun görüntüsü ve mekanik oluşu hoşuma gitti ama nasıldır pek bilgim yok, yorumlarda falan gayet iyi demişler bir inceleyin isterseniz. Bütçenizi biraz aşıyor.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bunun görüntüsü ve mekanik oluşu hoşuma gitti ama nasıldır pek bilgim yok, yorumlarda falan gayet iyi demişler bir inceleyin isterseniz. Bütçenizi biraz aşıyor.
Biraz Asus Rog Strix Scope modeline benzer bir yapısı var bilek desteğinin çok rahat olacağını düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım ???

Logitech G213 Prodigy nasıl olur kronik sorunlu herhalde.

Son düzenleme:

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Biraz Asus Rog Strix Scope modeline benzer bir yapısı var bilek desteğinin çok rahat olacağını düşünmüyorum.

Yardım ???

Logitech G213 Prodigy nasıl olur kronik sorunlu herhalde.
Şu anda bende G213 var çift tıklama sorunu var iade etmeyi düşünüyorum biraz bütçem artınca.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Şu anda bende G213 var çift tıklama sorunu var iade etmeyi düşünüyorum biraz bütçem artınca.
Fakat bazı forumlarda klavyeyi temizleyince ve usb yi çıkar tak yapınca düzeliyor diyorlar.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Fakat bazı forumlarda klavyeyi temizleyince ve usb yi çıkar tak yapınca düzeliyor diyorlar.
Denemedim bugün deneyip ona göre yanıt yazarım ama tuşları çıkaramam garantisi gider falan bir de bu sefer iade almazlar. Zaten çıkıyor mu onu da bilmiyorum da.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Denemedim bugün deneyip ona göre yanıt yazarım ama tuşları çıkaramam garantisi gider falan bir de bu sefer iade almazlar. Zaten çıkıyor mu onu da bilmiyorum da.
Çıkıyor diye biliyorum.

Hocam denediniz mi ? Nasıl durum ?

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Bu bütçenin en iyi klavyesi bence Hydra R6 RGB.

Ben 2. defa satın aldım ve şu anda aktif olarak kullanmaktayım. Razer BlackWidow Elite, HyperX Alloy Elite gibi klavyeler kullanmış birisi olarak çok rahat ve kullanışlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bu bütçenin en iyi klavyesi bence Hydra R6 RGB.

Ben 2. defa satın aldım ve şu anda aktif olarak kullanmaktayım. Razer BlackWidow Elite, HyperX Alloy Elite gibi klavyeler kullanmış birisi olarak çok rahat ve kullanışlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Peki başka modeller var mı ? 5 6 tane atsanız. Karşılaştırmak istiyorum daha doğrusu.