4000 TL ve civari telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

FevziK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler konu belli apple ekosisteminden de kullanmak istiyorum aslında 7 plus bu bütçeyle hoşuma gidiyor android tarafında cinli markalar da olmadan bi akıl verebilir misiniz ?teşekkürler

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
4000₺ Apple'dan alabileceğin en iyi şey 7 plus'tır. Huawei de çinli marka ama Nova 5t düşünebilirsin. Samsung tarafında ise Note 10 lite düşünebilirsin.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
7 Plus sakın alma güncelleme almayacak. 14den sonra en fazla 15 güncellemesi alır.
Alternatifler
-Mi Note 10 Lite
-S9 (Telefoncudan Alman Gerekli)
-S8+ (Telefoncudan Alman Gerekli)
-iPhone 8 (İkinci El)

FevziK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4000₺ Apple'dan alabileceğin en iyi şey 7 plus'tır. Huawei de çinli marka ama Nova 5t düşünebilirsin. Samsung tarafında ise Note 10 lite düşünebilirsin.
Oncelikle tesekkur ederim note 10 lite a biraz ön yargıyla yaklaşıyorum exynos işlemcilerden dolayı iyi bir performans gerçekmiş gibime gelmiyor

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
7 Plus sakın alma güncelleme almayacak. 14den sonra en fazla 15 güncellemesi alır.
Alternatifler
-Mi Note 10 Lite
-S9 (Telefoncudan Alman Gerekli)
-S8+ (Telefoncudan Alman Gerekli)
-iPhone 8 (İkinci El)
Sakın alma diye bir şey yok, 5s kullanan tanıdıklarım var telefon cayır cayır çalışıyor, önemli olan telefonu nasıl kullandığınız arkadaşlar. iOS telefonları Android sanmayın lütfen. İkinci el iPhone almanı önermem, her şey çıkabilir çok dikkatli olmak gerek.

Yıldırım E.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,681
Sakın alma diye bir şey yok, 5s kullanan tanıdıklarım var telefon cayır cayır çalışıyor, önemli olan telefonu nasıl kullandığınız arkadaşlar. iOS telefonları Android sanmayın lütfen. İkinci el iPhone almanı önermem, her şey çıkabilir çok dikkatli olmak gerek.
Dikkatli alırsa hiçbir sıkıntı olmaz SDN'de videolar var bununla ilgili.

FevziK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ikinci elde iphone garantisi olmadığı sürece almayı düşünmem ama ios çok cazip geliyor 7 plus tan da emin olamıyorum varsa kullanan aydınlatabilirse memnun olurum

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Oncelikle tesekkur ederim note 10 lite a biraz ön yargıyla yaklaşıyorum exynos işlemcilerden dolayı iyi bir performans gerçekmiş gibime gelmiyor
Tabii ki karar senin ama profesyonel bir kullanıcı değilsen bu cihaz seni asla üzmez :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ikinci elde iphone garantisi olmadığı sürece almayı düşünmem ama ios çok cazip geliyor 7 plus tan da emin olamıyorum varsa kullanan aydınlatabilirse memnun olurum
Ablam şuanda 6s Plus kullanıyor. Soruların varsa alabilirim.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Beyler konu belli apple ekosisteminden de kullanmak istiyorum aslında 7 plus bu bütçeyle hoşuma gidiyor android tarafında cinli markalar da olmadan bi akıl verebilir misiniz ?teşekkürler

Biraz çıkıp P30 ve S10 Lite'a bak derim. 3000-4000 arası diğer cihazlara göre daha uzun süre memnun edeceklerdir.

Şuan XR altı İphone alımını mantıklı bulmuyorum.

ahm@

Profesör
Reaksiyon puanı
1,379
İkinci el almayı düşünüyorsan check-up yaptır kesin.

Ama bence Huawei diğer çinli firmalardan daha kaliteli ürün üretiyor ondan dolayı nova 5T al derim

FevziK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanpdragon 730 mu yoksa exynos 9
İkinci el almayı düşünüyorsan check-up yaptır kesin.

Ama bence Huawei diğer çinli firmalardan daha kaliteli ürün üretiyor ondan dolayı nova 5T al derim
Check up derken biraz acar mısınız

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Nova5t, İphone 8 (ikinci el),S10e (ikinci el) bu cihazlardan kafana yatanı al.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Apple kullanacak kadar sabırlı biriyseniz cidden android almayın sabrınız taşınca veya para bir gün yetmeyince geçersiniz androide ?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Apple kullanınca sabır taşı mi oluruz hocam :D
Geçen biri dedi ki Apple'da bildirim çubuğundaki bir simgeye basılı tutunca bağlı ayarlara gitmiyor illa ayarlardan kendin gidecen falan yuh artık dedim yani sene olmuş 2020 bu nedir kimbilir daha neler var ?

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
o değilde android telefonların hepsini çin yaptı