Soru 4000 TL altı hangi telefonu almalıyım

Bu konuyu okuyanlar

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
Önceliklerim ekran film izlemeyi çok severim o yüzden kapasitesi fazla olursa iyi olur onun dışında oyun oynamam - sosyal medyada pek takılmam
Batarya ve ekran olarak çok güzel bir telefon istiyorum işlemci ram vs. Onemli değil şimdiden teşekkürler

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Redmi Note 10S öneririm.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Süper amoled daha mantıklı olmaz mı ben m21 düşünüyordum
Amoled, super amoled, fluid amoled vs. bunlar markaların isimlendirmeleri. Ha elbette paneller arasında fark vardır ama bu bunda super var o zaman kesin daha iyidir demek olmuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi gsmarena'dan baktım redmi note 10s'in hem typic hem peak parlaklığı daha iyi m21'den.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Redmi Note 10S öneririm.

Süper amoled daha mantıklı olmaz mı ben m21 düşünüyordum
Siz eğer yüksek kalite görüntü işlemeyecekseniz ve bundan para kazanmayacaksanız telefon üzeridnen, farkı olmaz.

Genel olarak teknik özellikleri daha düşük gözükse de (Ki parlaklıkta Redmi daha iyi), en azından daha sağlam bir deneyim sunar size Note 10S. Kasa sağlamlığı anlamında demiyorum.

KediBokii

Asistan
Reaksiyon puanı
197
Amoled, super amoled, fluid amoled vs. bunlar markaların isimlendirmeleri. Ha elbette paneller arasında fark vardır ama bu bunda super var o zaman kesin daha iyidir demek olmuyor.

Şimdi gsmarena'dan baktım redmi note 10s'in hem typic hem peak parlaklığı daha iyi m21'den.

Redmi Note 10S öneririm.

Siz eğer yüksek kalite görüntü işlemeyecekseniz ve bundan para kazanmayacaksanız telefon üzeridnen, farkı olmaz.

Genel olarak teknik özellikleri daha düşük gözükse de (Ki parlaklıkta Redmi daha iyi), en azından daha sağlam bir deneyim sunar size Note 10S. Kasa sağlamlığı anlamında demiyorum.
Çiçek sepetinde 3800 TL A70 var arkadaş almisti ve şuan kullanıyor son bir sorum olcak note 10S mi A70 mi

Bide infinix gibi bir marka var telefon tasarımları çok güzel ekranlari 6.9 inç benim için çok iyi fakat IPS LCD sıkıntı çıkarır mı keyif düşürür mü veya 4k ya almak kotu mu olur sonuçta kamerası var bataryası var işlemcisi benim için önemli değil o yüzden dikkatimo çekti adamlar sanki oyun hariç her şeyi çok iyi gibi duruyor

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Çiçek sepetinde 3800 TL A70 var arkadaş almisti ve şuan kullanıyor son bir sorum olcak note 10S mi A70 mi

Bide infinix gibi bir marka var telefon tasarımları çok güzel ekranlari 6.9 inç benim için çok iyi fakat IPS LCD sıkıntı çıkarır mı keyif düşürür mü veya 4k ya almak kotu mu olur sonuçta kamerası var bataryası var işlemcisi benim için önemli değil o yüzden dikkatimo çekti adamlar sanki oyun hariç her şeyi çok iyi gibi duruyor
A70 hem orta segment hem de 2 yıllık bir cihaz. Önermem 4K parayı ona vermenizi.

İnfinix'i şahsen daha önce duymadım ver araştırmadım. Ve zaten adı olan, güvenilirliğini kanıtlamış da bir marka deil. Size yine Redmi Note 10S ile devam etmenizi öneririm.

Reaksiyon puanı
0
Ben Galaxy M12'yi öneririm 2900-3000 TL civarı bi' şey. Telefon 6,5 inç ve 6,3 inçlik Xiaomi Note 8 telefonuma bakıp kesinlikle çok iyi bir değer olduğunu düşünüyorum. Şarjı normal değerde (5000mAh) ama oyun oynamayan insanı 1 gün rahat götürür diye tahmin ediyorum. Hem samsung optimize ve uzun ömürlülük konusunda güvenilir marka. Bi' bak derim.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Samsung istersen galaxy a32 önerebilirim. 3700 civarı bulunuyor.