4000-6000 Fiyat aralığında Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Yeni bir telefon almak istiyorum, Fiyatı 6000 ve Altı, Kamerası çok umrumda değil ama Sürekli kullandığım için Piline önem veriyorum ve telefonu olabildiğince Uzun ömürlü kullanmak isterim. Performans olarak da iyi bir şey tercih ederim ama Gerçekten de Olabilecek en ama en iyi performans lazım mı derseniz muhtemelen lazım değildir çünkü Pub g yada süper fps oyunlar falan oynamıyorum ama belki Mobil Moba tarzı oyunlar oynayabilirim. Buna uygun olarak bana telefon önerirseniz memnun olurum.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Yeni çıkan samsung S20 FE bakabilirsiniz veya S10+ a da akabilirsiniz.
grbzz

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Samsung S10 plus veya POCO F2 pro. Kamera olarak pek birşey diyemiyorum ama performans ve pil olarak ikisi de gayet başarılı. Uzun süre idare eder seni.

• Beğen
Reactions: STB
Reaksiyon puanı
2
S10 Plus a baktım da Amiral gemisi olmadı dışında S10 lite bana Gerek Pil Gerek işlemci falan olarak daha iyi göründü, Tabi S10 plus ın daha dayanıklı ve su toz geçirmez olma durumu var ama S10 plus ı bu kadar iyi yapan ne onu çok anlamadım açıkçası. Biri S10 Plus ın neden Bu kadar ideal olduğunu açıklayabilir mi ?

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
S10 Plus a baktım da Amiral gemisi olmadı dışında S10 lite bana Gerek Pil Gerek işlemci falan olarak daha iyi göründü, Tabi S10 plus ın daha dayanıklı ve su toz geçirmez olma durumu var ama S10 plus ı bu kadar iyi yapan ne onu çok anlamadım açıkçası. Biri S10 Plus ın neden Bu kadar ideal olduğunu açıklayabilir mi ?
Daha ucuz hocam. Neden öyle olduğunu bende anlamadım. Lafta en üst model olacak.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Yeni bir telefon almak istiyorum, Fiyatı 6000 ve Altı, Kamerası çok umrumda değil ama Sürekli kullandığım için Piline önem veriyorum ve telefonu olabildiğince Uzun ömürlü kullanmak isterim. Performans olarak da iyi bir şey tercih ederim ama Gerçekten de Olabilecek en ama en iyi performans lazım mı derseniz muhtemelen lazım değildir çünkü Pub g yada süper fps oyunlar falan oynamıyorum ama belki Mobil Moba tarzı oyunlar oynayabilirim. Buna uygun olarak bana telefon önerirseniz memnun olurum.
Kameradan çok beklentin yoksa kesinlikle Poco F2 Pro

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
S10 Lite da eklenebilir tabii ki.

S10+ bazı alanlarda çok iyi bazı alanlarda ise yeterli bir donanıma sahip olduğu için ve bu aralar fiyatı da uygun olduğu için oldukça önerilen bir cihaz haline geldi. Hatta yanılmıyorsam bu indirim döneminde 3-4 kişi de satın aldı, oldukça memnunlar.

Reaksiyon puanı
2
S10 Lite da eklenebilir tabii ki.

S10+ bazı alanlarda çok iyi bazı alanlarda ise yeterli bir donanıma sahip olduğu için ve bu aralar fiyatı da uygun olduğu için oldukça önerilen bir cihaz haline geldi. Hatta yanılmıyorsam bu indirim döneminde 3-4 kişi de satın aldı, oldukça memnunlar.
Şuan bir 4 Sene kadar önce falan almış olduğum Iphone 6 S i kullanıyorum ve Sıradaki telefonumu da muhtemelen bir o kadar süre kullanma planım var. S10 plus 2019 da çıkmış sizce Ne kadar daha güncelleme almaya devam eder telefon ve Ne kadar uzun kullanabilirim ? Gorilla glass 6 ve su toz dayanılıklılığı olması yönünden gerçekten uzun ömürlü kullanmama uygun olabilir diye düşünüyorum şuan ama bilemedim ve Eğer alan tanıdıklarınız var ise Pil ömründen ne kadar memnunlar ? Çok yıllar önce sanırım S4 kullanmıştım ama pilinden çok memnun değildim

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Oyunsa poco f2 pro
Günlük kullanımsa s10+ plus

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Uzun kullanım istiyorsan exynos işlemcili bir cihaz önermem

Reaksiyon puanı
2

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Reaksiyon puanı
2
TeknoMehmet gibi yerlerden alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, önceliklerine daha uygun olduğunu düşündüğümden önerdim
F2 pro yu incelemedim ama sanırım bendeki kulaklıklara uygun kulaklık girişi yok. Telefon kendi kulaklığı ile geliyor mu yoksa kendimiz mi almak durumundayız ? Çünkü kendi kulaklığı yoksa sanırım onu almayacağım. Onun yerine s10 Lite nasıl olur sence ? Onda da snapdragon 855 var daha uzun dayanır mı sence ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
S10 lite,Poco f2 pro,P30 bu cihazlar dışında Snapdragon 855 li S10 plus ta alabilirsin.Bu cihazların hepsi hem batarya konusunda çok iyi hem de uzun ömürlü.Hangisi kafana yatıyorsa onu al.İyi forumlar.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şuan bir 4 Sene kadar önce falan almış olduğum Iphone 6 S i kullanıyorum ve Sıradaki telefonumu da muhtemelen bir o kadar süre kullanma planım var. S10 plus 2019 da çıkmış sizce Ne kadar daha güncelleme almaya devam eder telefon ve Ne kadar uzun kullanabilirim ? Gorilla glass 6 ve su toz dayanılıklılığı olması yönünden gerçekten uzun ömürlü kullanmama uygun olabilir diye düşünüyorum şuan ama bilemedim ve Eğer alan tanıdıklarınız var ise Pil ömründen ne kadar memnunlar ? Çok yıllar önce sanırım S4 kullanmıştım ama pilinden çok memnun değildim
Android 11 ve 12'yi alacak daha. 2023 için de güvenlik yamaları alacak sadece.
Pil konusunda da kullana arkadaşları çağıralım bir söylesinler bakalım ne kadar ekran açıklığı aldıklarını. Ama ortalama 6-7 saat bir ekran açıklığı sunar. S10+ zaten 2023'e kadar güncel kalacak bir cihaz. Güncel olarak çok rahat 3 yılı var bu cihazın.

@ektooktan @Beritankorkusuz

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Android 11 ve 12'yi alacak daha. 2023 için de güvenlik yamaları alacak sadece.
Pil konusunda da kullana arkadaşları çağıralım bir söylesinler bakalım ne kadar aldıklarını. Ama ortalama 6-7 saat bir ekran açıklığı sunar. S10+ zaten 2023'e kadar güncel kalacak bir cihaz. Güncel olarak çok rahat 3 yılı var bu cihazın.

@ektooktan @Beritankorkusuz
@grbzz Öncelikle Hocam Benide Etiketlediğiniz İçin Teşekkür Ederim Zira Ben Görüş Paylaşmayı Seviyorum Saolun

@DirtyDeedsDoneDirtCheap Öncelikle Android Kullanmayı Seviyorsanız Ve Bundan Hoşnutsanız Exynos Hater Değilseniz S10+ Mükemmel Bir Cihaz Yaklasik 1 Haftadır Kullanıyorum Ve Mükemmel Bir Deneyim Aldım Deneyimimi Aktarmam Gerekirse Öncelikle 6.4 İnç Boyutundaki Dinamik Amoled Ekran Ve 2K Çözünürlük Gerçekten Çok Etkileyici Ve Hoşuma Gidiyor Özellikle Ekran Kalitesi Önemliyse S10+ Muhteşem Bir Ekrana Sahip Toplam 5 Kamera İle Fotoğrafçılık Düzeyine Zaten Lafım Bile Yok Özellikle Bu Cihaz Güncel Ve 2 Yeni Android Sürümü Daha Alıcak Onuda Geçtim IP68 Günlük Kullanımda İşinizi Rahatça Görüyor Pil Performansına Gelicek Olursak Ben Acayip Yoğun Telefonla İlgilenmeme Rağmen Günde En Az 6 Saat Ekran Açıklığı Alıyorum Cihazı Zorlamadan Hafif Kullandigim Günlerde Bu Süre Ortalama 8 Veya 8 Saat 30 Dakika Sürelerini Buluyor Zaten Şarj Konusunda Bir Sorunu Yok 15W Hızlı Şarj İle Çok Hızlı Olmassda Sadece 50 Dakikada %0 Üzerinden %65-%70 Seviyelerine Şarj Yapmanız Mümkün Zaten Kablosuz Şarj Ve Samsung Un Sunduğu Always On Display Dex Vb... Muhteşem Özellikler Çok Fazla Özellikle Bu Telefonda NFC Var Ben Bu Telefonla Beraber Artık İlk Defa Telefonla Temassız Ödeme Yapmaya Başladım Ve Bu Bile İşimi Kolaylaştırıyor Cihaz Zaten Mükemmel Fakat Bir Kitlenin Eleştirisini Exynos İşlemci Yüzünden Alıyor Eğer Exynos Hater Değilseniz Yani Derdiniz Yoksa Özellikle S10+ Bu Fiyatla Bu Özellikleri Sunan 3-4 Sene Zorlarsanız En Fazla 5 Seneye Kadar Gidicek Uzun Ömürlü Ve Kaliteli Bir Cihaz Ben Gayet Memnunum Sizede Öneririm İyi Forumlar Dilerim

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
uzun yıllar kullanabileceğimde diyor pili o kadar sorun çıkarmaz a13 bionic ile pilin optimizasyon sorunları büyük ölçüde azaltılmıs durumda
Sıklıkla iPhone SE konuları açılıyor forumda bir bakın isterseniz sonuçlara.

Reaksiyon puanı
2
S10 lite,Poco f2 pro,P30 bu cihazlar dışında Snapdragon 855 li S10 plus ta alabilirsin.Bu cihazların hepsi hem batarya konusunda çok iyi hem de uzun ömürlü.Hangisi kafana yatıyorsa onu al.İyi forumlar.
Snapdragon lu S10 plus nerde bulunuyor ? Türkiye garantili saten resmi bir sitesi var mı ?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Snapdragon lu S10 plus nerde bulunuyor ? Türkiye garantili saten resmi bir sitesi var mı ?
İşte Sorun Orda O İş Sakat Türkiye Garantili Snapdragon 865 S10+ Bulamazsınız Sadece Yurt Dışı Cihazı Bulursunuz Ki Onuda Önermem Genelinde İmei Sorunlari Oluyor Ve İlerde Saticaginiz Zaman Yurt Disi Cihazi Diye Binbir Türlü Zorluk Yasiyorsunuz