Öneri 4000-6000 arası Gaming Laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Sir Vincent

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum bulabilir miyim 4000-6000 arası böyle bir laptop ama, bir arkadaş grubum var ve oynadıkları oyunları oynayamıyorum bu yüzden dahil olamıyorum aralarına bu da beni üzüyor. Kullandığım laptop çok kötü, Valorant, GTA 5, CS:GO bu tarz oyunları sıfır drop sıfır kasma ile oynatacak ikinci el temiz bir şey bulabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum. Taksit olayı oluyor mu bilmiyorum ama olursa güzel olur, İstanbul içi olursa da çok iyi olur ayrıca.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
@Ceon bu arkadaş elindeki laptopu satıyor. Sanırım i7-7700HQ ve GTX 1050 vardı. Bu oyunlar için işini rahat görür.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Bilmiyorum bulabilir miyim 4000-6000 arası böyle bir laptop ama, bir arkadaş grubum var ve oynadıkları oyunları oynayamıyorum bu yüzden dahil olamıyorum aralarına bu da beni üzüyor. Kullandığım laptop çok kötü, Valorant, GTA 5, CS:GO bu tarz oyunları sıfır drop sıfır kasma ile oynatacak ikinci el temiz bir şey bulabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum. Taksit olayı oluyor mu bilmiyorum ama olursa güzel olur, İstanbul içi olursa da çok iyi olur ayrıca.
@Görkem Say'ın da dediği gibi şu anda elimde tam isteklerine göre bir laptop bulunuyor. İsterseniz PM üzerinden görüşebiliriz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarım hakkında açtığım konuya Satılık - Acer AN515-51 726Z Bilgisayarımı Satıyorum. linki üzerinden gidebilirsiniz.