4000 - 5000 tl arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Samsung note 10 lite ve mi 10 lite 5g arasında kalmıştım performans ve kamera olarak hangisi daha iyidir samsungun anututu puanı biraz daha yüksek ama 3 yıllık işlemci kullanması biraz kafamı karıştırdı günde 1 2 saat pubg mobile oynarım birde başka önerileriniz nelerdir 2 aya kadar alıcağım büyük ihtimalle o yüzden yeni çıakcak telefonlar da olur

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Mi 10 Lite donanım olarak iyi olsa da orta segment bir cihaz. Note 10 Lite da dediğiniz gibi 3 yıllık bir işlemciye sahip. Ben olsam ikisini de eler iPhone SE alırdım. Ya da bütçe artırıp S10 Lite.

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
Mi 10 Lite donanım olarak iyi olsa da orta segment bir cihaz. Note 10 Lite da dediğiniz gibi 3 yıllık bir işlemciye sahip. Ben olsam ikisini de eler iPhone SE alırdım. Ya da bütçe artırıp S10 Lite.
Bende se2 isterdim ama ekrana alışamam bide batarya bana dayanmaz teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki ikisinden (öncelikleriniz bunlar olsa performans ve kamera) hangisi

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Samsung note 10 lite ve mi 10 lite 5g arasında kalmıştım performans ve kamera olarak hangisi daha iyidir samsungun anututu puanı biraz daha yüksek ama 3 yıllık işlemci kullanması biraz kafamı karıştırdı günde 1 2 saat pubg mobile oynarım birde başka önerileriniz nelerdir 2 aya kadar alıcağım büyük ihtimalle o yüzden yeni çıakcak telefonlar da olur
İkisi arasında Exynosun verimlilik tarafının iyi olmaması sorun değilse Note 10 lite al geç.Note 10 lite da kamerada ois olduğu için video performansı Mi 10 lite dan daha iyi.Note 10 lite ın kamerada Fotoğraf tarafı daha iyi.Senin yerinde olsam İkisinide bulaşmaz S10 lite yada Se 2020 alır keyfime bakardım.Tabiki tercih senin.İyi forumlar.

Son düzenleme:

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
İkisi arasında Exynosun verimlilik tarafının iyi olmaması sorun değilse Note 10 lite al geç.Note 10 lite da kamerada ois olduğu için video performansı seni memnun eder diye düşünüyorum.Note 10 lite ın kamerada Fotoğraf tarafı daha iyi.Senin yerinde olsam İkisinide bulaşmaz S10 lite yada Se 2020 alır keyfime bakardım.Tabiki tercih senin.İyi forumlar.

Sar değeri yüksek olduğu için düşünmüyorum

Yahya_66yzgt

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Iphone se 2020 derim yada
Samsung note 10 lite ve mi 10 lite 5g arasında kalmıştım performans ve kamera olarak hangisi daha iyidir samsungun anututu puanı biraz daha yüksek ama 3 yıllık işlemci kullanması biraz kafamı karıştırdı günde 1 2 saat pubg mobile oynarım birde başka önerileriniz nelerdir 2 aya kadar alıcağım büyük ihtimalle o yüzden yeni çıakcak telefonlar da olu

İphone se 2020 derim yada note 10 lite