400 tl kadar kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
merhaba arkadaşlar 7.1 kablosuz gaming kaliteli kulaklık arıyorum kabloluda olabilir ama kablosuz olursa daha iyi olur. çok uzun zaman kullanıcam almışken iyi bişey istiyorum

bu üç kulaklığı buldum veya sızın önerileriniz varmı

Ruyifo

Asistan
Reaksiyon puanı
82
merhaba arkadaşlar 7.1 kablosuz gaming kaliteli kulaklık arıyorum kabloluda olabilir ama kablosuz olursa daha iyi olur. çok uzun zaman kullanıcam almışken iyi bişey istiyorum

bu üç kulaklığı buldum veya sızın önerileriniz varmı
400 TL bütçe ile GameBooster alma bence hocam. Razer ile kıyaslarsak bence Razer almalısın.

gunerbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Razer'ın deri kulak süngerleri var terleteceğini düşünüyorum. 7.1'i kullanmıyorsan HS35 almanı tavsiye ederim.

Nohandlecup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
HS35 Stereo diye biliyorum. Valla adam akıllı tavsiye edilebilecek kablosuz kulaklıklar biraz pahalı gibi uygun fiyata kablosuz kulaklık bilmiyorum. Ama kullandığım bir ürün öneri sitesi var oraya da bir danışıym bakalım müdavimi oldum ya bu ara sövmezler inş. Cevap gelince buraya ileticem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana bunları önermişler 7.1 kablolu şu ürünleri önermişler bir bakabilirsin GameBooster H03 Dragon King Running Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı ( ₺ 332 ) , Gamepower Warlord Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı ( ₺ 339 )
1601915995904.png

Son düzenleme: