Haber 40 Yıldır Flört Ettiği Pembe Rengi ile Evlendi!

Bu konuyu okuyanlar

Buse Özübek

SDN
Yönetici
SDN
Katılım
31 Aralık 2021
Mesajlar
302
Reaksiyon puanı
236
Puanları
43
Yaş
28

ABD'de bir kadın 40 yıldan uzun bir süredir devam eden flörtü pembe renk ile dünya evine girdi.​2018'de tüm evi ve gardırobunu baştan aşağı pembeye boğduğu için haberlere konu olan ve "Dünyanın en pembe kişisi" olarak nitelendirilen Kitten, konuştuğu bir çocuktan aldığı ilham üzerine pembe sevdasını bir adım ileriye taşıdı ve pembe rengiyle evlendi.
Hayatımın en büyük günü' dediği 'düğün törenine' de pembe Chevrolet aracıyla giden Kitten kendine pembe yüzük taktı. Üstünde pembe bir kuğu süsünün oturtulduğu pembe pastasını Instagram hesabından paylaşıp şu sözleri ekledi; 40 yılı aşkın süredir pembe rengiyle flört ettiğini ama artık 'bu ilişkiye bir ad takmanın vaktinin geldiğini' söyledi."Sabah işe gidiş saatinde sokakta yürürken herkesin gri ve siyah giyindiğini görüyorum. Hiçbirinde kendine özgü bir şey yok. Sonra gelip bana deli diyorlar" diye dert yanmıştı.
O halde kendisine, pembe rengi ile bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. :) Bu arada pembe rengini erkek olarak düşünecek olursak eğer, Kitten eşcinsel değilse tabi, pembe rengi ile evlenmiş olması rengin cinsiyetçiliğini de ortadan kaldırmış olur.

 

Son mesajlar

Üst