40-50₺ kablolu fare önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar merhaba. Daha önceden kablosuz fare önerisi istemiştim ancak oyunlar için kablolunun daha iyi olacağına karar verdim. Elimdeki fareyi 2 sene önce 30₺'ye almıştım ve bayağı da iyi dayandı. Yine o tarz bir şey arıyorum. CS:GO gibi oyunlar da oynuyorum ancak öyle çok iddialı değilim. Bunlara uygun önerilerinizi bekliyorum.

Reaksiyon puanı
6,424
Arkadaşlar merhaba. Daha önceden kablosuz fare önerisi istemiştim ancak oyunlar için kablolunun daha iyi olacağına karar verdim. Elimdeki fareyi 2 sene önce 30₺'ye almıştım ve bayağı da iyi dayandı. Yine o tarz bir şey arıyorum. CS:GO gibi oyunlar da oynuyorum ancak öyle çok iddialı değilim. Bunlara uygun önerilerinizi bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

Teşekkür ederim hocam. Başka öneriler de varsa eğer onlara da bakayım,seçenekler arasında.

Reaksiyon puanı
6,424
Önerim bukadar ama bence bu önerdiğim arasından Hp olanı alın.

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
A101 e gelen fareyede bakabilirsin.
İnternetten bulabilir miyim hocam?

Önerim bukadar ama bence bu önerdiğim arasından Hp olanı alın.
Hocam aslında ileri geri tuşlarına çok alışmıştım eğer everest ve hadronun çok farkı yoksa onları daha çok düşünürüm.

Reaksiyon puanı
6,424

Hocam aslında ileri geri tuşlarına çok alışmıştım eğer everest ve hadronun çok farkı yoksa onları daha çok düşünürüm.
İçlerinden everest de daha fazla dpi var.
Yani everest daha iyi Hadron everest içinden

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

A101e gelenden pahalı piranha x7 yazarak ulaşabilirsin.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569

Perşembe günü gelecek bu hafta internetle falan uğraşma bence. Perşembe günü al

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hocam dpi olarak hp'nin 1000'e kadar görünüyor. Bu bir dezavantaj mıdır sizce? Çok bilgim yok bu konuda kusuruma bakmazsanız :D
Yani en azından 2400 olsa fazlasına ihtiyaç duymazsınız derdik ama 1000 normal kullanımda rahatsız edebilir. HP'nin gaming yanı falan hikaye zaten bence, üstünde ışık var diye muhtemelen. :D
Yine de karar sizin. Benim mouse 12000 dpi mesela ama ben 800 de kullanıyorum hep. Kendi kullanımınıza göre bir değerlendirme yapabilirsiniz.

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yani en azından 2400 olsa fazlasına ihtiyaç duymazsınız derdik ama 1000 normal kullanımda rahatsız edebilir. HP'nin gaming yanı falan hikaye zaten bence, üstünde ışık var diye muhtemelen. :D
Yine de karar sizin. Benim mouse 12000 dpi mesela ama ben 800 de kullanıyorum hep. Kendi kullanımınıza göre bir değerlendirme yapabilirsiniz.
Everest nasıl sizce şu

Çok üst düzey bir şey aramıyorum. Beni 2 yıl kadar götürebilecek kadar.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Öncelikle belirtmeliyim bu ürünler bime geldi. 1 ay önceye kadarda gördüm. 3 ürünüde kullandım. 2 si şuan evimde duruyor boşta.

Trust 21963 Ziva Bu ürünün yüzeyi çok güzel el kaymıyor terlemiyor.
Trust GTX 108
Trust GXT 781

bimde görürseniz alın direk benim hoşuma gittiler :D

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle belirtmeliyim bu ürünler bime geldi. 1 ay önceye kadarda gördüm. 3 ürünüde kullandım. 2 si şuan evimde duruyor boşta.

Trust 21963 Ziva Bu ürünün yüzeyi çok güzel el kaymıyor terlemiyor.
Trust GTX 108
Trust GXT 781

bimde görürseniz alın direk benim hoşuma gittiler :D
Hocam öyle çok mağaza dolaşabilen biri değilim, hele bu ara. Bunlardan hangisini kullanıyorsunuz, memnun musunuz, kullanmadıklarınızı neden kullanmıyorsunuz? Deneyimlerinizi biraz paylaşabilir misiniz?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hocam öyle çok mağaza dolaşabilen biri değilim, hele bu ara. Bunlardan hangisini kullanıyorsunuz, memnun musunuz, kullanmadıklarınızı neden kullanmıyorsunuz? Deneyimlerinizi biraz paylaşabilir misiniz?
Keyfi olarak alıyordum bimde görünce dayanamıyorum. Üçüde birbirine çok yakın ama 1. ürünün yüzeyi çok hoşuma gidiyordu kadifemsi kauçuğumsu bir dokusu vardı. Evde tek olmayan o. Hunharca kullanıldığı için kablosu bağlantı yerinden koptu :D Diğer 2si evde duruyor.
Sitedeki fiyatlara 3ünüde almanı önermem bime 30 35 tl bandına geliyor 3 üründe.

2. ürünün yanları bildiğin plastik diğer 2sinden çok kötü yüzeye sahip. 3. üründe yüzeyi tırtıklı gibi öyle el acıtacak bir tırtık değil tabiki. Sanırım elde oynamasın diye yapıyorlar bu tarz şeyleri.

Kullanmama sebebime gelince: Şuan aktif olarak 1 masaüstü 1 laptop kullanıyorum bunlarda daha iyi mouselar kullanıyorum. Diğer bilgisayarlarımı kurmadığımdan kullanmıyorum hocam.

Son düzenleme:

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Trendyol'da 75 lira üstü alışverişe 25 lira indirimim varmış. Şu ürünler nasıl ?

Bunların haricinde şu sayfa içerisinden öneriniz varsa o da olur.

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Yani bu fiyata bence en iyisi en çok tercih edilen mouse bu logitech m100

DPI dediği mouse sensivity hızı sorun değil o

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Hocam bir üst mesajda attığım üçlüden sizce hangisi daha iyi peki. En son kıyaslamaya koyayım.

Reaksiyon puanı
3,027
Ucuz fare almayın, birkaç ay sonra bozuluyorlar yenisini almak zorunda kalıyorsunuz. Eskiden hep bu döngü içerisinde kalıyordum ucuza aldığım fareler hem elime alışamıyor hem de çabucak bozuluyorlardı. En son Razer mouse aldım üç yıldır sıkıntısız bir şekilde aynı fareyi kullanıyorum.

DPI monitörün çözünürlüğüne göre hesaplanır. Basitçe 1280 + 720 = 2000DPI diyebiliriz.
Yani W+H = DPI

MFO10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ucuz fare almayın, birkaç ay sonra bozuluyorlar yenisini almak zorunda kalıyorsunuz. Eskiden hep bu döngü içerisinde kalıyordum ucuza aldığım fareler hem elime alışamıyor hem de çabucak bozuluyorlardı. En son Razer mouse aldım üç yıldır sıkıntısız bir şekilde aynı fareyi kullanıyorum.

DPI monitörün çözünürlüğüne göre hesaplanır. Basitçe 1280 + 720 = 2000DPI diyebiliriz.
Yani W+H = DPI
Hocam beni 2 yıl götürebilecek max 100₺'lik önerir misiniz size zahmet?

Reaksiyon puanı
3,027
Hocam beni 2 yıl götürebilecek max 100₺'lik önerir misiniz size zahmet?
Geçenlerde şunu yazmıştım:

Bence Gamepower Bane alabilirsin