Soru 40.000 TL bütçeye monitör dahil sistem önerisi istiyorum

Atiha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 40.000 TL bütçem var, monitör dahil bir sistem almak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Ve sistem en az 1 TB olacak. Teşekkür ederim şimdiden.

Normalde alacağım bir sistem vardı bu akşam için ama talihsizliğe bak ki sistemin stoğu bitmiş. Sağlık olsun.

Son düzenleyen moderatör:

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Parça parça toplamak mı istersin yoksa hazır kasa mı almak istiyorsun? Ona göre önereyim.

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Fark ederse kahrolayım lakin hazır varsa daha iyi olur ailemin güven sıkıntısından :D
Eğer hazır arıyorsan az stoklu youtuber sistemlerini takip et, parayı hazırda tut derim. İnstagramdan birkaç yayıncıyı takip et DH, VOK gerçekten fiyat perf. oranı çok iyi sistemler yayınlıyorlar.

Ayrıca incehesap gaming gecesi oluyor, orada bazen çok uygundan sistem veriyorlar takip edip iyi fiyattan düşürebilirsin.

Hemen şimdim almak istiyorum diyorsan şu sistemi değerlendirebilirsin
Not: Kasayı az fiyat farkıyla Thermaltake View 200 tercih edebilirsin.
Bütçe yetiyorsa ssd olarak ta WD BLACK 1TB SN770 seçebilirsin.

Atiha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer hazır arıyorsan az stoklu youtuber sistemlerini takip et, parayı hazırda tut derim. İnstagramdan birkaç yayıncıyı takip et DH, VOK gerçekten fiyat perf. oranı çok iyi sistemler yayınlıyorlar.

Ayrıca incehesap gaming gecesi oluyor, orada bazen çok uygundan sistem veriyorlar takip edip iyi fiyattan düşürebilirsin.

Hemen şimdim almak istiyorum diyorsan şu sistemi değerlendirebilirsin
Not: Kasayı az fiyat farkıyla Thermaltake View 200 tercih edebilirsin.
Bütçe yetiyorsa ssd olarak ta WD BLACK 1TB SN770 seçebilirsin.

güzelmiş.