4.5K ₺'Ye Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Koray Umut

Robots come back!
İçerik Ekibi
Selamlar 👋 Bütçemi belirledim. Yaklaşık 3 yıl kadar götürebilecek, her oyunu neredeyse orta-yüksek grafikte açabilecek bir sistem önerisi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :D

Koray Umut

Robots come back!
İçerik Ekibi

IDisaster

Profesör
Özel başlık
HQ 7
4.5 a toplayabileceğin max sistem. E-spor oyunlarını oynayabileceğin bir sistemdir. Onun için bile 2. el piyasasını fazlasıyla kollaman lazım. Ekran kartı olmayacak zaten sistemde. Yardım edecek arkadaşlara bol şans.

Son düzenleyen moderatör:

met 35

Rektör
Koray;

Bu fiata ,fps olarak, en max. değerleri alabileceğin makina, bu. Bi kere, APU lara göre zaten daha yüksek fps alırsın. İşlemci gayet yeterli. Power düzgün. Anakart,intelin B460 çipsetli anakartlarından teknik olarak bi tık daha yukarda. H470 çipsetli. Power işini fazlasıyla görür.

SSD,çer çöp diyenler çıkarsa ,60 tl fazla verip kingston yaparsın.

Koray Umut

Robots come back!
İçerik Ekibi
Koray;

Bu fiata ,fps olarak, en max. değerleri alabileceğin makina, bu. Bi kere, APU lara göre zaten daha yüksek fps alırsın. İşlemci gayet yeterli. Power düzgün. Anakart,intelin B460 çipsetli anakartlarından teknik olarak bi tık daha yukarda. H470 çipsetli. Power işini fazlasıyla görür.

Teşekkürler abi :D

Özel başlık
Caliphate of Cordoba
Selamlar 👋 Bütçemi belirledim. Yaklaşık 3 yıl kadar götürebilecek, her oyunu neredeyse orta-yüksek grafikte açabilecek bir sistem önerisi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :D

Screenshot_20210504-032423~2.png

Değişiklikler bu şekilde, piyasada alabileceğinin en iyisi gibi duruyor.

Berk

哈勒普
İçerik Ekibi
Özel başlık
qwe

Umut Erdal

Asistan
Özel başlık
好无聊
Koray;

Nereden buldun???

niyazi5859

Profesör
Özel başlık
Pc toplama etiketle
Teşekkürler abi :D
O sistemle yüksek ayarlarda oynayabilir misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pollux 3A-K | Game Garaj Benim 3 gündür önerdiğim bir sistem böyle yap al monitör dahil mi değilse böyle özelleştir eğer 500 tl aşarsan 16gb ram yap @met 35 gtx 750 ti yerine @Rizelimapper53 ve benim de iyi bulduğum bu sistem nasıl olsa aynı sistemleri atmışız
1620112931141.png

Son düzenleme:

IDisaster

Profesör
Özel başlık
HQ 7
Şu anki fiyat artışının dolarla değil, stokların tükenmesi ve üretimin durma noktasına gelmesiyle alakası var yalnız. :)
Dolar bu seviyedeyken orta-yüksek pc alamazsın. Ben burada doların yüksek olduğundan bahsettim stokların bitmesi birtek ekran kartlarını etkiledi hangi işlemci veya ssd nin fiyatının yükseldiğini gördün stok bitince. Benim bahsetmek istediğim gayet dolardı. Ve dolar 8 seviyedeyken 4 liraya ancak giriş seviye pc toplarsın. Şimdi açıklayıcı oldu mu?
Bilgisayar fiyatları bu yüzden artmadı mining çip krizi ve pandemiden dolayı arttı her şeyi dolara bağlamayın

niyazi5859

Profesör
Özel başlık
Pc toplama etiketle
Dolar bu seviyedeyken orta-yüksek pc alamazsın. Ben burada doların yüksek olduğundan bahsettim stokların bitmesi birtek ekran kartlarını etkiledi hangi işlemci veya ssd nin fiyatının yükseldiğini gördün stok bitince. Benim bahsetmek istediğim gayet dolardı. Ve dolar 8 seviyedeyken 4 liraya ancak giriş seviye pc toplarsın. Şimdi açıklayıcı oldu mu?
Çip krizi olduğundan haberin var mı çip

wittroc

Think different
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Haters gonna hate
SSD ve işlemci fiyatlarına bakarsan 1 yıllık sürede bazıların düştüğünü bile görebilirsin. Ryzen 3 1200, 2200G, Ryzen 5 1600 ve 2600 gibi işlemciler neredeyse aynı fiyatta veya 1 yıl önceki fiyatlarıyla 300₺ farkları var. Samsung 970 EVO Plus, 870 EVO, Sandisk SSD Plus'ın ise fiyatlarında neredeyse hiç oynama yok. Bunlar sadece örnek. Ayrıca bununla beraber çip krizinden de haberin vardır umarım, olay sadece ekran kartı stok sorunu değil. Gördüğün üzere dolar sebebiyle bir artış yok. Şimdi açıklayıcı oldu mu?

niyazi5859

Profesör
Özel başlık
Pc toplama etiketle
SSD ve işlemci fiyatlarına bakarsan 1 yıllık sürede bazıların düştüğünü bile görebilirsin. Ryzen 3 1200, 2200G, Ryzen 5 1600 ve 2600 gibi işlemciler neredeyse aynı fiyatta veya 1 yıl önceki fiyatlarıyla 300₺ farkları var. Samsung 970 EVO Plus, 870 EVO, Sandisk SSD Plus'ın ise fiyatlarında neredeyse hiç oynama yok. Bunlar sadece örnek. Ayrıca bununla beraber çip krizinden de haberin vardır umarım, olay sadece ekran kartı stok sorunu değil. Gördüğün üzere dolar sebebiyle bir artış yok. Şimdi açıklayıcı oldu mu?
Bence şimdi anlamıştır

SDN Son Haberler

Son mesajlar