4.5 g hangi oparatörden sorulur

4.5 g hangi oparatörden sorulur

• Kullanılan toplam oy
    14

Lazzz

Rektör
TT kullanıyorum 3G'de de memnundum 4.5G'de de memnunum. 3-4 hız testi yaptım farklı Zaman'larda hiçbir zaman 100 mbps altına inmedi diğer iller ve bölgelere göre tabi değişiklik gösterecektir.

Lazzz

Rektör
hangi şehirdesiniz siz birde acayip derecede kota yiyor diyolar doğrumu
İstanbul Beylikdüzü, kota yıyor dediğin sprey test te giz testi icin yemesi normal çünkü 10 mb veri ile o hızları test edemezsin. Bu yüzden speed test te fazla kota yiyor. En basit bir şekilde anlatayayım. 10 mb lik dosya icin 15 mb inmeyecek yine 10 mb inecek fazla harcama söz konusu değil.

canberk sagnak

Profesör
Yasaklı
İstanbul Beylikdüzü, kota yıyor dediğin sprey test te giz testi icin yemesi normal çünkü 10 mb veri ile o hızları test edemezsin. Bu yüzden speed test te fazla kota yiyor. En basit bir şekilde anlatayayım. 10 mb lik dosya icin 15 mb inmeyecek yine 10 mb inecek fazla harcama söz konusu değil.
speed test i ne kadarlık veri ileyapıyo ki

c.demir

Üyecik
Merhaba
Arkadaşalar yaptığım test lere göre en iyisi turktelekom fiyat performans yeni frekanslarla verimli sebeke illere gore değişebilir ama kayseride çok iyi

ckonig01

Üyecik
türk telekomu tablette turkcelli telefonda kullanıyorum adanada.avea ne kadar kötüyse türk telekom da o kadar kötü

Tys23

Dekan
Elazığda Turkcell açık ara önde heryerde çekim gücü gayet güzel Tür Telekom hala sinyal vermedi heralde buraya çoğu yerde sinyal yok. Vodafone belirsiz.

ben hala geçemedim vodafone kullanıyorum bulunduğum yerde 4.5g var diyor vodafone ama ben hala geçemedim...