3K ekranlı Huawei MateBook X Pro tanıtıldı!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
3k-ekranli-huawei-matebook-x-pro-tanitildi.jpg

https://shiftdelete.net/3k-ekranli-huawei-matebook-x-pro-tanitildi

Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi kapsamında Huawei en yeni ürünlerini tanıtıyor. İşte neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip Huawei MateBook X Pro!

:: MateBook X Pro hakkındaki düşünceleriniz neler?

Son düzenleme:

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
onu bilmem de openbox şu makinede çok şahane durur

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
onu bilmem de openbox şu makinede çok şahane durur
O kadar incesini ben istemezdim. Bilgisayarın hem dayanıklılığı, hem gücü, hem soğutması, hem ergonomisi, hem dengesi, hem kullanışlılığı açısından en azından 13.3 ile 15" arası bir şey olması gerektiğini düşünüyorum. Klavyesinde bir şey yazarsın, bilgisayar kendi sallanır falan, ince ve hafif bilgisayarların böyle bir denge sorunu var. Klavyelerini kullanmak ergonomik değil. Fikirde güzel duruyor da, pratikte biraz kalın bir kasa isteyeceksin.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
bende böyle ince hafif taşınabilir leri tercih ederim ne o öyle yük gibi ağır

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
bende böyle ince hafif taşınabilir leri tercih ederim ne o öyle yük gibi ağır
Ben de öyle minik, hafif bir bilgisayar kullanıyorum ama benim bilgisayarım çok ince değil. Macbook Air da kullanan biriyim ve gövdesi çok dengesiz. Tabi eğer benim gibi ek bir kablosuz klavye fare setin varsa ve bunu masada kullanıyorsan sorun değil ama seyahatte yanında 13.3" ve belli bir kalınlığı olan bir şey isteyeceksin ki
1- Çok küçük klavye bilek yorar.
2- Çok ince olursa da rahat kullanımı olmaz.
Millet çok övüyor Macbook Air'ı çok matah bir şey gibi ama hayatımda kullandığım en konforsuz bilgisayar. Şu an yazdığım 20 liraya alabileceğin klavye bile bir Macbook Air klavyesinden daha rahat. Elimde daha rahatı da var da elleri biraz da konforsuzluğa alıştırmak lazım :p