3K değerinde kasadan hangisini seçerdiniz?

Siz Olsanız Hangi Kasayı Seçerdiniz 3K

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

Komandomavisi

Öğrenci
İlk kasa - ASUS Rog Strix Helios GX601 RGB
94F10ADC-1977-4208-8DBB-EC1813B810EA.jpeg

İkinci kasa - COUGAR Conquer 2 RGB
D9276EA6-0442-4E4B-A575-830610D64CAD.jpeg

Fiyat olarak aynı ikiside ama görünüş pek önemli değil benim için özellik bakımından hangisini seçmeliyim. Artıları eksileri neler ?

Rizelimapper53

Profesör
Özel başlık
Bıraktı...

furkan221635

Doçent
Hocam mesleğim gereği maaşım dolgun ama vakit 0 2 sene sonra kullanmak için toplayacağım. beklesem bir anda o kadar para verilmez yavaş yavaş toplasam o zamana yeni şeyler çıkar bilemedim.
Maaş ne kadar dolgun olsa da bence bir kasaya bu kadar para verilmez. Bir iki bin lira civarlarına da işinizi görebilecek bir ürün bulabileceğinizi düşünüyorum

Komandomavisi

Öğrenci
Hepsinde farklı birşeyler var.

birinde bir şey eksik diğerinde başka bir şey genel olarak 1.500 üstü kasalar iyi. Kararsızım

Komandomavisi

Öğrenci
Hangi özelliğin sizin için daha iyi olduğuna karar verebilirsiniz ve kasa olduğu için bence dış görünüşü de bir hayli önemli.
Performans tabi öncelik kasaya alacağım parçalar sığmalı.
Sıvı soğutma sistemi.
Diğer türlü hava akışı ve kablo düzeni önemli.
Hepsi bir arada bir öneri olursa sevinirim.

Özel başlık
Kerim 𐱅𐰇𐰼𐰰
Corsair 5000D güzel bir kasa. Yan tarafında bile öndeki gibi üç fan takma yeri var. Bana göre beyaz renk daha güzel duruyor. Ama tabii ki karar sizin. Bir de hava akışı konusunda oldukça iyi duruyor. Görünüşten önce de hava akışı da önemli. Bunu unutmayın, sonra pişman olmayın.

Komandomavisi

Öğrenci
Corsair 5000D güzel bir kasa. Yan tarafında bile öndeki gibi üç fan takma yeri var. Bana göre beyaz renk daha güzel duruyor. Ama tabii ki karar sizin. Bir de hava akışı konusunda oldukça iyi duruyor. Görünüşten önce de hava akışı da önemli. Bunu unutmayın, sonra pişman olmayın.
88CC7812-FD1A-48B2-BFAC-A9F84918DE8B.png

Hocam şimdilik bunları alsam yavaş yavaş toplasam nasıl olur bunlar uygun mudur?

Komandomavisi

Öğrenci
Meslek yazıyor bio da.
Mesleğim bitmesine 2 sene var. Bittiği zaman YouTube dur veya 3-4 tane websitesi yönetimi e ticaret birşeyler le uğraşıp işime bakıcam.
Burda o kadar rezillik çekip asgari ücrete de talim olmam. :)

Ananim

Profesör

SDN Son Haberler